Uncategorized
vutui  

SEVİYORUM VEYA BAŞLATIR: Tuval TOTES Tüm yıl boyunca

Beğen ya da beğenme, çok sayıda desen influencer kültürü tarafından yönlendirilir. Purseblog topluluğunun aktif bir üyesi olarak, çoğunun blog yazarlarının ve sosyal ağın satın alma üzerindeki etkisini tam olarak sevmediği ve kararlarınızı etkilemedikleri gerçeğini seçtim. Çantalar alırken. Bununla birlikte, etkileyicilerin kitleler için moda kalıpları üzerinde bir etkisi olduğu göz ardı edilemez. Etkileyici kültürü nedeniyle patladığına inandığım bir desen? Tuval çantaları her gün, sözlü olmayan çantalar olarak taşır.

Hala bir kış mevsim sabahı, pembe bir Deauville Chanel taşıma çantasıyla karda poz verdiğim bir etkileyiciye birkaç yıl önce Instagram ile kaydırmayı hala canlı bir şekilde aklımda tutabilirim. Sadece bir plaj veya havuz tote olarak açıklayabileceğim bir çanta kullanarak karda bir araya gelmesi garipti. Ancak, “Like” i tıkladım ve devam ettim. Birkaç hafta sonra, beslememdeki çok sayıda etkileyicinin kış, ilkbahar, yaz ve sonunda sonbaharda aynı plaj taşıma çantasını getirdiğini keşfettim.

2021’e kadar hızlı bir şekilde, tuval taşıma çantasının sayısız yinelemesini keşfedebilirsiniz. Elbette, bir tuval taşıma stili moda için yeni bir şey değildir, ancak günlük çanta olarak kullanmak kesinlikle gözlerimde bir desendir. Bu deseni beğendin mi yoksa terk eder misin? Şahsen benim için, bir sonraki çanta satın alım için diğer desenlere bakmanın yanı sıra plaj için ayrılıyorum.

Günlük tuval çantası trendini seven herkes için, sadece sizin için birkaç stil topladım. Köşedeki yaz mevsiminde, sadece sadece plaja getirmek isteseniz bile bir tuval çantasını stoklamak için harika bir zaman olabilir.

[ @alyssa.lenore üzerinden öne çıkan resim]
Chanel Deauville Taşıma Çantası (4.735 $)

Saint Laurent Rive Gauche Taşıma Çantası (1.250 $)

Marc Jacobs Traveler Canvas Carry (195 $)

Chloé Big Woody Logo Strap Canvas Carry (990 $)

Tory Burch Elle Quardrant Canvas & Deri Taşınması (428 $)

Golden Goose Slogan Baskı Tuval Çantası (490 $)

Prada Logo-Print tuval çantası (1.520 $)

Leave A Comment