Uncategorized
vutui  

Nispeten eski bir Pangreum iplikte Balenciaga çalışması

ile benzer bir ilişki, üye Bellashoes,

“İlk zamanlayıcı için… bir şehirle yanlış gidemezsiniz. Benim menekşe şehrim benim ilk ve o mükemmel … mükemmel boyut, en iyi deri … Taşıma kayışını seviyorum… bir şehirle başlayın !!! Bir çalışmaya “mezun olabilirsiniz”. iyi eğlenceler!!!!!!”

Genel bir inek gibi gürültü yapmak değil, ancak erken mezun olmak istiyorum…. yanı sıra önce işe gidin!

Her ne kadar Balenciaga’nın BT çantası durumu şimdi çok geride kalsa da, bence iş, şimdiye kadar üretilen BBAG’ların en iyi yinelemelerinden biriydi. Evet, Demna Gvaslia şimdi orijinal şehrin çok sayıda trend versiyonu üretmesi kadar, ister kağıt ister neo klasiği olsun, ancak işin, şehri kişisel olarak hissettiğim çok yaşsız bir his var, birçokiyle Püsküller, fermuar dilleri ve benzer şekilde sıkıntılı ve telaşlı bir taşıma kayışı biraz eksiktir. süslemede çok daha akıcı ve bu nedenle, olağanüstü iş uygun (adına!), İş, kendi tarzı için “sadece bir 2000s bbag daha” ya da “Olsens’in kollarında sadece bir BT çantası” olduğu kadar kendi tarzı için asla gerçekten çok fazla hayran kalmadı. İş, aslında, evet, evet, bugünün birçok modaya uygun adamı için en iyi çanta. Neden sorabilirsiniz, Guy’u bir kadın çantası daha almaya itmeli miyim?

İlk olarak, büyük olduğu için. 45 cm’de ölçmenin yanı sıra, büyük olduğunu belirtiyorum. Büyük çantalarla takıntım şartıyla, işin Balenciaga’nın haftası olmayan en büyük çanta olduğu gerçeğine karşı biraz (okudum: çok) önyargılı görünebilirim. Bununla birlikte, bir eserin boyutu ile ilgili en iyi şeylerden biri, gerçek Balenciaga tarzında yumuşatıldığı gibi ve “kırık” olarak da, artık kutu veya yapılandırılmış görünmemesidir. Bu, daha küçük olma algısı sağlar, bu da devasa bir boş çanta gibi görünmeden çok fazla alana “her ihtimale karşı” görünmesini sağlar. Bu, evde egzersiz yapsalar bile kitap, dizüstü bilgisayarlar ve fitness merkezi kıyafetleri getirmeyi seven Guy (benim gibi) için harika. Oh bekle, ben de evde çalışmıyorum, neden fitness merkezi kıyafetlerim var?

Her neyse, bu, işin herhangi bir tür şık-ruggedess’ten ödün vermeden tüm eşyalarınızı şekillendirebileceğini gösterirken, şehir aşırı bombalandığında da rahatsız edici görünemeyecek kadar da tutamaz, bu da şekilsiz görünmez Hepimiz zaman zaman suçluyuz.

İkincisi, bu benim için sık sık bir anlaşma kırıcı olduğunu keşfettiğim bir şey, işin ayakları var! Çalışacaksanız (ya da kolej veya spor salonunu), çantanızı yüzeylere koymanız ve ayakların bir güvenlik duygusu ve gerçekten de gereksinime geldiğim istikrar sağlamanız gerekir. sadece sahip olmanın pratik olmasını arzu etmek yerine.

İş hakkında sevdiğim başka bir şey ve genel olarak tüm bbag sevenler Deri Ohmygod! Yumuşak, esnek ve smooshy, kim yaşlandıkça şık bir çanta istemez, değil mi? Aynı şekilde, özellikle Guy (Oh Sac De Jour, hala senin için özlem duyuyorum!) İçin utanmaz bir avukat olduğumu tam olarak sağladığının yanı sıra, Balenciaga çalışması faturayı şekillendirmek için en iyi rakip olarak hizmet ediyor. Aynı şekilde, geleneksel mi yoksa devasa donanımı mı seçtiğinize bağlı olarak, omuzlarınıza getirebilirsiniz! Yay sadece el tipi olmayan çantalar için! (*sana bakıyorum Birkins*)

Yaştan bahsetmişken, eserlerin artık üretimde olmadığı düşünüldüğünde, önde gelen pazarda bir tane satın almanın avantajları üç yönlüdür: ilk olarak, iyi hasar göreceklerini ve yumuşatılacağını gösterecektir, sadece I yöntemini Onlar gibi. İkincisi, alıcıların seçim yapmaları için çok çeşitli renklerin sunulduğunu gösterir, örneğin bu çarpıcı moutarde sarı ve üye Chanel123’ten outerlemer mavisi veya bu devasa artan altın siyahı gibi çok daha nötr olanlar, aynı şekilde izniyle Chanel123, asla yanlış gidemezsin!

Ve son olarak, son eBay maceralarım sırasında tanık olduğum gibi, çalışmalar çok hasar görmeyen (aslında oldukça iyi) koşullarda 200 doların altında sunabilir, bu da torbaları bulmaya çalışan ilk kez erkek alıcılar için en iyi şekilde sunabilir. Bununla birlikte, Radar hala tanınabilir ve ayak parmaklarını üst düzey pazara batırmak isteyenler ve henüz vücutlarının başka bir parçası.

Bu yüzden şimdiye kadar, işle ilgili olduğunda umutsuzca hayran olduğum açık olabilir, ancak işin sizin için olduğuna inanıyorsanız da anlamanız gereken belirli şeyler var. Öncelikle, bir taşıma kayışının eksikliğidir-bu, orijinal bbag sevenlerin çoğunu şehri, velo veya yarı zamanlı, hepsi aynı şekilde işten daha küçük olan işten almaya yönelik işten caydıran şeydir. Bir kayış olduğunu düşünürsekSıklıkla birçok insan ve kızlar için bir anlaşma kırıcı, bu yüzden belki benzer renkli bir taşıma kayışını bağlayabileceğinizi ve bunları kollardaki metal halkalara bağlayabileceğinizi veya üye gibi ek halkalarınız olabileceğini hissediyorum. Fiatflux ve oraya bağlayın. Bununla birlikte, bu, yeniden satıyorsanız (tekrar) işin tuzusunu potansiyel olarak etkileyebilir, ancak tam olarak ne kadar ısırıkları şartıyla, bir yatırım olarak hizmet etmeyecek ve aynı zamanda gerçekten spesifik olmanız gerekmez. tutacağın bir şey olacak. Yine de tutarsanız (ve onunla birlikte gitmek için bir taşıma kayışınız varsa), yakında bağımlı olacaksınız!

İş için şık ve iş sonrası için çok daha şık, iş şimdi adınızı ideal olarak adlandırıyor! Vahşi olma zamanı!

Leave A Comment