Bags
vutui  

Tanıtım: Danielle Nicole Cüzdanları

Küçük bir dünya. Dünyanın tüm uçlarındaydım ve tanıdığım birini bir şekilde anlayan insanlarla karşılaştım. Son zamanlarda bir kez daha meydana geldi ve en iyi arkadaşımın ev arkadaşının çocuğundan birini New York’taki bir çanta tasarımcısı ile staja bağladı. Bu uzun bir bilme çizgisiydi, ancak göründüğünden daha iyi. Danielle Nicole el çantalarına giriş için Kathleen’e teşekkürler!

Danielle Nicole Diferdinando’nun moda coşkusu, çoğumuz gibi genç başladı. Moda İnovasyon Enstitüsü’ne gitti ve daha sonra Avrupa’da incelendi, burada stil için hoşuna gitti ve büyük stil evlerine giren üretim yaptı. Çünkü Danielle Nicole, tatlı İtalyan kuzu deri, ezilmiş patent deri ve Fransız nakış kumaşından oluşan çanta çizgisini tanıttı.

Çizgisinden kesinlikle% 100 taptığım bir çanta keşfettim. Hepiniz bir çantada neyi sevdiğimi anlıyorsunuz; Bazı eğimli çekicilik, kullanılabilirlik, esnek deri. Her şey orada Danielle Nicole Kristi küçük bir çantada var. Bir dizi renkte sunulan orkide, birçok kadını ve kıyafetleri harika bir şekilde tamamlarken benim seçimim. Skuchy Take On Torba, bir düğüm ve ön tarafta, tasarımı yüzeye çıkarmak için ideal bir ek olan saçak detayları vardır. İçeride kahverengi süet astar, iki açık cep ve bir fermuarlı cebi keşfedeceksiniz. Bu çantaya bayılıyorum. Asla torbalara yeterli eğimli alamam. Bunun yanı sıra, rahatça, rahatça ve tamamen kolunuzda gibi görünür. Aynı şekilde, kayış almanın üstünde bir papyon bulunan daha büyük bir versiyon var. Neiman Marcus ile 495 dolara satın alın. Danielle Nicole’u bu tasarımcıdan çok daha fazlasını inceleyin!

Leave A Comment