Uncategorized
vutui  

GUCCI zımbalarının yeni yinelemeleri burada

. Kara bir çanta, koleksiyonlarımızın çoğunda en çok kullanılan torbalardan biridir ve GUCCI bunu modern bir twist ile güncelledi ve evin monogramını yeniden düzenleyen GG Jakarlı Denim’de aşınmaya kolay renk sağladı.

Gucci horsbit 1955 siyah denim, çiçek baskı pamuk elbise

Gucci’nin yaratıcı müdürü Alessandro Michele, her koleksiyona bol miktarda modern ve farklı seçenek getirmek için baskılar, malzemeler ve renklerle çalışır. Michele’nin tasarımlarının çeşitliliği, kullanıcının kadar çeşitli olması, her bir kişinin moda seçimlerini kişiselleştirmek için yeteneklerini ve eğlenceyle kişiselleştirmesine izin veriyor.

Gucci Black Denim Çantalar

GUCCI Jackie, Gucci Horsbit 1955 ve Gucci Dionysos dahil olmak üzere en ünlü şekillerden üçü, Gucci Aria koleksiyonunun bir parçası olarak yeni siyah denimde sağlanmaktadır. Her biri siyah ve fildişi gg denim jakarlı, siyah deri döşeme ile tasarımların tepesini gösterir. Sonuç, çağdaş olanı klasikle, evin İmza Çantaları’nın GUCCI sevgili satırlarından yeni ifadeler olarak birleştirir.

Gucci horsbit 1955 siyah denim

Dionysos Küçük GG Siyah Denimde Çanta Devam Ediyor

Koleksiyonumdaki kişisel bir favori olan GUCCI 1955 horseri, ön taraftaki horsit detayında bulunabilecek denim ve parlak altın tonlu donanımla yeniden değerlendirilir. Horsbit, evin geçmişine entegredir ve şimdiki zamandır ve Gucci’nin zengin tarihçesi ve bir parçanın zamansız olması fikri ile bağlantılıdır. Bu çantanın iç kısmı pamuklu keten ile kaplıdır ve çantanın her iki tarafında yarı horsit detayını bulacaksınız. Deri kayış üzerine, 9.8 “ila 17.7” arasında ayarlanabilir ve bir kapak kapatma, genişleme ve bir fermuarlı ve bir açık cebin ve bir açık cep. Boyutlar 9.8 “W x 7” H x 3.1 “d.

Jackie 1961 küçük çantaya almak

Gucci horsbit 1955 siyah denim, çiçek baskı pamuk elbise

Markanın bir başka arşivi canımı Gucci Jackie, GG Monogramı’ndaki bu yeni alımla da güncelleniyor. Ek bir ayrılabilir ek kayış, üst kolun, omzunun üzerinden veya crossbody tarafından taşınması da dahil olmak üzere yeni yolların kullanılmasına izin verir ve çantaya çağdaş bir his verir. Kış kayışı, siyah ve turuncu web, göze çarpan bir renk eşleştirme, ve imza piston kapanması var. İçeride bir açık cep ve bir fermuarlı cep bulacaksınız. Boyutlar 11 “W x 7.5” H x 1.8 “d’dir.

Dionysos küçük gg siyah denim, tuval bombardıman ceket, viskon etek çantaya almak

Dionysos küçük gg siyah denim, tuval bombardıman ceket, viskon etek çantaya almak

Yeni siyah denim gg monogram çantalarının üçlüsünü yuvarlama Gucci Dionysus çantası sonrası aranandır. House Mirası ve Tarihçe, Dionysos’un tanımlayıcı özelliği ve evin geçmiş ve şimdiki DNA’nın ayrılmaz bir parçası olan dokulu Tiger Head Spur ile parlamaya devam etmektedir. Diğer tasarımlarda olduğu gibi siyah deri döşeme ve bir pamuk-keten astar var. Flep altında küçük ama kullanışlı bir cep bulacaksınız ve kayma zinciri, kayış üstlenmesi, omuz aşınmasıyla veya üstü aşınma ile başa çıkmanıza izin verir. Boyutlar 10 “W x 5.5” H x 3 “d’dir.

GG yüce tarihi kökenleri yansıtıyor bir renk yolu

Biraz daha hafif bir şeyle ilgileniyorsanız (renkli, ancak bu tote durumunda da ağırlıkta), Gucci’nin bu yeni renk varyasyonlarına da sahiptir. Bu ışık ve kullanılabilir GUCCI OPIDIA GG TOTE, günlük bir taşıma, ele alınması veya elle taşınır, ve tarihi ev kökenlerini aynalar ve Gucci aşk geçit töreninin bir parçası olarak gösterilmiş olan mavi ve bej renkli bir renkte GG yüce tuval sunar . Boyutlar 15 “W x 11” H x 5.5 “d’dir.

Dionysos Küçük GG Çanta Devam Ediyor, Çiçek Baskı Pamuk Muslin Elbise

Ophidia orta gg tote, çiçek baskı pamuk muslin elbise

GUCCI Dionysus da dahil olmak üzere aynı renkli ailede başka çantalar var (yukarıda, farklı bir renk yolunda paylaştığımız gibi aynı). Mavi ve bejin zamansız karışımı, GUCCI’nin tarihine saygı duyuyor ve tuval evin bir işareti kalmaya devam ediyor. Mavi Deri Trim, rengin mavi olduğunu görmek için en iyi ışığa bakmak zorunda olduğunuz derin mavi bir tondur ve Dionysos’u oluşturan elementlerin geri kalanı vardır.

Gucci Black Denim tasarımlarının her biri ve bu mavi ve bej renkli yoldan çok daha fazla rasgele giyilebilir (kot ve tişört görünümünüzü düşünün), her birinin romantik bir şekilde ayrıntılandırıcı bir kıyafetle eşleşebilme yeteneği, Gucci’yi Alessandro Michele’da konuşan şeydir. herkese. Minimalizmin azami, bu çantalardan birinin nasıl olduğunuzu, ve her biri koleksiyonunuzdaki hızla bir zımba haline geleceğini.

Gucci.com’da çok daha fazlasını keşfedin!
Jackie 1961 küçük çantaya almak

Siyah Denim’de Webli Ophidia Orta Tote

Viskoz etek

Çiçek Baskı Pamuklu Elbise

Ophidia Orta GGTaşımak

Tuval bombacı ceket

Dionysos Küçük GG Siyah Denimde Çanta Devam Ediyor

Horsbit 1955 çantası siyah denim al

Dionysos Küçük GG Çanta Devam Ediyor

Çiçek Baskı Pamuk Muslin Elbise

Leave A Comment