Uncategorized
vutui  

Leah ve Bliss: Birkin’den ilham alan sanat eseri?

Son blog anlaşmazlığım tartışmayı arttırdı. Style.com’dan yayınladığım fotoğrafın Naylon Magazine’in editörü olduğu ve varsayımlarımıza rağmen sahte bir Birkin değil. Aslında, Leah ve Bliss adlı bir şirket tarafından bir tasarım olduğu belirtildi.

Bu yüzden biraz araştırma yaptım ve web sitelerindeki iletişim bilgilerine ulaştım. Ve bir yanıt aldım.

Gönderiyi görmüşlerdi ve rekoru düzleştirmek istediler. Bana söylenen, Style.com’daki resimdeki çantanın bir bedazzled sahte Birkin değil, Birkin’den ilham alan bir çanta olduğu. Bana bu çantanın tasarımında gerçek bir Hermes Birkin’e karşı farklılıklar olduğu söylendi (alıntı yapmak için: “birçok farklılık”). Bu çantanın kavramı genç ve eğlenceli olmak ve büyük, tıknaz takıların giyilmesine benzemektir.

Bu çanta resmen Leah ve Bliss Glamazon’u icat eder ve elle dikilmiş İtalyan deriden yapılmıştır ve daha sonra oynak dokunuş için mücevherlerle kaplıdır. Çoğunlukla, konsept tasarımcısı bana ve siz, bu çantanın sahte bir el çantası olmadığını ve fabrikalarında kaliteli malzemelerle üretildiğini açıkça belirtmek istedi. Daha büyük sürüm fiyatı 495 $ ve 295 $ ‘dan başlıyor, ancak kişisel siparişler 1.000 $’ a kadar değişebilir.

Bu çantayı şahsen görmedim, ancak verilen fotoğraflarda hala bir Hermes Birkin’i detaylara görüyorum. Ve orijinaline çok yakın olan bir şey söz konusu olduğunda, özellikle Birkin gibi ünlü bir görünümle, hala öğeyi almaktan rahatsız olurdum. Tek gördüğüm bir şey. Tabii ki, moda markalarının diğer tasarımlara çok benzeyen tasarım çantalarını gördük, ancak Birkin’i taklit etmek her zaman Spidey duyularımızı yüksek uyarıya aktive edecektir. Konsept benim zevkime hitap etmese de, başka birinin bunu kontrol ettiğini ve eğlenceli bulduğunu anlayabilirim.

Şimdi bu çanta hakkındaki düşüncelerinizle çok ilgileniyorum, bu konuda çok daha fazla bilgi paylaşıyoruz. Sizce ilham ne zaman çok ileri götürülüyor? “Glamazon” çantası hakkındaki düşünceleriniz?

Leave A Comment