Bags
vutui  

Ulusal Çanta Günü 2013’ten

Purseeblog’da en önemli 10 gönderi 10 Ekim 2013 tarihinde Ulusal Çanta Günü’nün başlangıcını kutladık. inanabileceğimiz. Pist koleksiyonlarından kişisel değerlendirmelere, yıldız korumasına ve çok daha fazlasına kadar, tüm çanta ekibi sadece çanta üzerinde duruyor.

En çok ziyaretçilerimizle neyin yankılandığını görmek için geri dönmeyi seviyorum ve son ulusal çanta gününden beri en önemli görevleri paylaşmak istedim. Geçtiğimiz yıl en çok paylaşmanın yanı sıra, konuştuğunuz, konuştuğunuz yazılara bir göz atın ve kesinlikle kaçırdığınız her türlü türü inceleyin!

1. Kim Kardashian’ın birçok (çok) çantası
Onu sev ya da ondan hoşlanmamayı sev, Kim Kardashian dikkate alınması gereken bir güçtür. Biz PangeBlog HQ’da Bayan Kim Kardashian hakkında çeşitli görüşlere sahibiz, ancak gerçek şu ki, çanta koleksiyonunu kapladığımızda, onu gördünüz. Bu yayın, yayınlandığından beri 1,2 milyondan fazla görüntülemeye sahiptir ve bu yılın en çok görüntülenen yayınlarında mevcuttur.

2. 100 ünlü ve tercih ettikleri Chanel çantaları
Ne zaman Chanel hakkında yayınladığımızda, deli olursun. Bazen Karl Lagerfeld’in deliliği, düşüncelerinizi paylaşmak istediğinizi bıraktığı için paylaştığımızın yanı sıra paylaştığımızın yanı sıra kesinlikle taptığınızdan beri. Her iki durumda da, 100 ünlü paylaştığımızda Chanel’i getirdi, yaygın olarak belirgindi ve Kim Kardashian’ın birçok çantasının hemen arkasına düştü.

3. 50 çanta ve onları Paris Moda Haftası Bahar 2014’te getiren ünlüler
Ünlülerden bahsetmişken, açıkça yıldız saplantınız derinlemesine devam ediyor. Benzer şekilde, kullanılan bir çantanın her zaman daha fazla bağlam sağladığı için, kusursuz giyinen ünlüler, blogcular, modeller, tasarımcıların yanı sıra giren beğenilerin yanı sıra şovlardan en iyi çantaların saf göz olduğunu görmek de inanıyorum. Şeker.

4. Chanel flep çantasına sahip olmak için on neden
Bu yayın 5 neden olarak başladı, ancak 10’a dönüştüğü gibi, dürüst olalım, bir Chanel flep çantasına sahip olmak için çok sayıda neden var! Birçoğunuz bizimle aynı fikirdeyim ve aynı şekilde birçoğunun bunu ‘sadece çanta takıntınızı anlamayan’ önemli diğerlerine gönderdiğini tahmin ediyorum.

5. Chanel Spring 2014 Ön Koleksiyonunun Muhteşem Çantaları
Chanel, bu yıl en çok görüntülenen gönderiyi listelemeye devam ediyor. Bu sefer Chanel Spring 2014 ön koleksiyonuna ve soluk pembe çocuk çantasından egzotik metalik geleneksel fleğe bir bakış paylaştık, koleksiyon söylenecek çok şey bıraktı.

6. Bahar 2014’ün en pahalı 10 cüzdanı
Bir hayalperest olduğumu anlıyorum, bu yüzden en abartılı çantalardan birkaçını keşfetmek tercih edilen bir eğlence. Asla dolabıma girmeyecekleri son derece yüksek bir olasılık olduğunu anlıyorum, ancak bir kadın hayal edebilir. Bahar 2014 için en pahalı 10 cüzdanı yuvarladığımızda, hayal ettiniz.

7. Tercih edilen süper modellerimizin kollarında 50+ torba
Süper modeller, tasarımcı el çantalarını sevmeleri için bizim gibi. Genetik havuz ikramiyelerinde ve büyük tasarımcı evleriyle bağlantılarında tamamen farklıdırlar, bu da olağandışı ve çarpıcı çantalar yapmalarına yol açar.

8. 50 yıldızın yanı sıra bu yaz LAX’tan uçmak için getirdikleri çantalar
Açıkçası, en çok izlenen yayınlarda bir yıldız stili var. Paylaştığımız bir ton resim var. Bu sefer her şey ünlüler ve çantaları LAX Havaalanı’ndan ayrılan bir ünlü seyahat sıcak nokta ile ilgiliydi.

9. Yıldız annelerinin birçok çantası
Anne olmak, fantastik bir çanta getiremeyeceğiniz anlamına gelmez ve bu yıldız anneler yol açmaya yardımcı olur. Goyard Totes’tan Boroughs’a Hermes Birkins’e kadar, yıldız annelerinin birçok çantasını paylaştık.

10. Celine Summertime 2014 Çantaları
Celine’nin ilk 10 listesinde sadece bir alanı tuttuğuna şaşırdım. Phoebe Philo, Celine’deki dümeni aldığından beri, marka çanta meraklılarının konuşmasını sağlayan kült favorileri çaldı. Yaz 2014 çantaları, çok sevilen birincil renkli bagaj taşımasını ve çok daha fazlasını içerir.

Leave A Comment