Bags
vutui  

Eğitmen geri dönüşü

Amerikan el çantası markalarıyla ilgili olduğunda, çok azı katlanmış ve antrenör olarak bilinir. 1941 yılında kurulan marka, bugünkü gibi bildiğimiz büyük şirkette gelişmeden önce aileye ait ve işletilen bir deri eşya şirketi olarak başladı. Marka adını giymesi kolay, ancak aynı zamanda modaya uygun kaliteli deri çantalar üretirken, yıllar boyunca marka çok sayıda değişiklik gördü.

Bazı el çantası severler için, eğitmen nostalji ile eşanlamlıdır ve ben, çok sayıda diğer gibi, eğitmen en parlak dönemindeyken el çantalarını sevmeye başladım. 2000’li yıllarda istek listem sürekli olarak şehvet ettiğim bir avuç antrenör çantasını not etti. Birçoğu 2007-2008 civarında piyasaya sürülen bir monogram denim çantasını hatırlıyorum, ancak aynı zamanda ağabeyimin modaya uygun kız arkadaşının taşıdığı antrenör deri çantalarla ilgili anılarım var.

Çok sayıda çanta sever gibi, büyüdüğümde çantalarım aşkım yoğunlaştı ve antrenör çantaları bir çeşit istek listemden düştü. Zevklerim değiştikçe, eğitmen estetiği de değişti. Ancak, Suart Vevers yaratıcı yönü devraldığında, markayı canlandırmaya başladı ve şimdi antrenörün geri dönüşü nihayet tüm hızıyla devam ediyor gibi görünüyor.

Koç, uzun zamandır dünyanın en önemli moda şehirleri ve en iyi vergi braketleri dışındaki insanlar için kullanılabilir hale getirdi ve geniş çantaları daha geniş bir insan yelpazesinde bulunabilir. Bu nedenle her zaman bir dereceye kadar eğiticiyi ele aldık, ancak son zamanlarda Coach’un teklifleri son yıllardan çok daha arzu edilirdi.

Markanın en yeni teklifleri sadece geçmişte eğitmen için nostaljik hissetmemi değil, aynı zamanda zamanın testine dayanmaya hazır olan kolay, giyilebilir bir havaya da sahipler. Eğitmen uzun zamandır geri dönüş için koşuyor ve sanırım sonunda burada. Aşağıdaki mevcut favorilerimizden bazılarına bir göz atın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Koç Rambler Crossbody 16 (295 $)

Saddle Torbası ile Mini Top Deal (295 $)

Antrenör Willis En İyi Deal 18 (350 $)

Antrenör Tabby Signature Chambray (350 $)

Koç Küçük Barrel Bag (295 $)

Koç Trail çantası (350 $)

Koç Turnlock Lunchbox Pouch (350 $)

Whipstitch detaylı Lora kova çantası (350 $)

Leave A Comment