Uncategorized
vutui  

Hermès nihayet dünyadaki en yoğun butiği ile en büyük sorunu çözmüş olabilir

ve biliyoruz ki, birçok insanın yeterince kötü istiyorlarsa bir çanta almak için tuhaf uzunluklara gideceğini biliyoruz ve bu özellikle Markanın çantalarından birini temin etmenin zor olabileceğini bilen ve normalde istediklerini elde etmemelerini bilmeyen bir gelir grubu olan Hermès takıntıları için doğrudur. Bu, mağazanın küresel amiral gemisi ve en işlek mağazası olan Paris’teki Faubourg Saint-Honoré Hermès butikinde bir tür linepocalypse neden oldu. Hermès, içeride aşırı kalabalıklaşmayı denemek için uyguladığı sistemler, alıcılar için uygunsuz bir randevu sistemine neden olmuştu ve mağazanın dışındaki kaldırımda uyuyan, ritzy mahallesinde iyi tartışmayan hat bekleyenleri işe aldı. Son olarak, sistem düzeltilmiş gibi görünüyor.

Hermès’in randevu sistemi ile ilgili tüm sorunları geçen yıl uzun süredir derinlemesine, ancak asıl mesele, kimsenin randevu almadan el çantalarına göz atamamasıydı ve alıcıların mağazanın açılışında şahsen görünmesi gerektiğiydi. O gün ne zaman geri döneceği söylenecek. Hermès alıcıları elbette zengindir, bu yüzden oldukça hızlı bir şekilde, başkalarının işe alımlarında iyi bir yer ve randevu listesinde daha iyi bir yer için mağaza dışında kamp yapmalarına neden olur. FSH’de alışveriş yapan birçok insan tatilde Paris’te, bu sistem, uluslararası bir gezinin tüm gününün tayin edilen bir zamanda bir çantaya bakma yetkisini edinmeye çalışacağını gösterdi. Harika değil. (Ayrıca, Fransız lüks malları, Avrupalı ​​olmayan gezginlerin Fransa’ya girmeleri için kendi ülkelerine göre önemli ölçüde daha uygun fiyatlıdır, bu nedenle yolcular için randevu almak, asla satışa çıkmayan bir şeyden yüzlerce veya binlerce dolar tasarruf etmeyi gösterir.)

Şimdi, Hermès muhtemelen her zaman yapması gereken bir şey yaptı, ancak lüks markaların güvenmek için yavaş olduğu konusunda yavaş: İnternete dahil oldu. Şimdi, bir randevu almayı uman alıcılar sadece akıllı telefonlarında (ve sadece akıllı telefonlarında – web sitesi bir bilgisayarda çalışmayacak, denedik!) Mağazanın hizmet saatlerinde randevu almak için.

Siteyi saatler sonra kontrol ettik ve politikaları düzgün bir şekilde dile getirdik: mağazaya gelmek, web sitesi aracılığıyla bir istek göndermek ve randevu süreniz o akşam size e -postayla gönderilecektir. Ertesi gün, yine de check -in yapmanız gerekiyor çünkü randevu süreleri hareket edebilir, ancak en azından bir tane almak için mağazaya gitmek zorunda değilsiniz.

(Yeni edinilmiş bir Hermès Constance’ın çarpıcı bir fotoğrafını içeren) PurseForum’umuz hakkındaki kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak, mağazada satın alma geçmişi, ne kadar erken ve sonuç olarak ne kadar iyi olduğunu anlayabilecek şeylerden biri gibi görünüyor. Randevu süresi ertesi gün. Bir forum üyesi ve kocası tatilde Paris’teydi ve önce randevusunu istedi; Yaklaşık 12 saat sonra takip etti. Yine de bir gün önce eşarp almak için (randevu gerektirmeyen) mağazaya gitmişti ve ödevleri geri döndüğünde, daha sonra talep edilmesine rağmen, günün çok erken döneminde idi. Sahip olabileceğiniz herhangi bir yaz seyahat planı için akılda tutulması gereken bir şey.

Leave A Comment