Bags
vutui  

PURSEBLog Beauty: Bu Sevgililer Günü

Gerçek Konuşma: Annemi veya Galentine’lerimi saymadığınız sürece gerçek bir Sevgilim olmadı. Ne olursa olsun, Sevgililer Günü’nü hep sevdim. Küçük olduğumu düşünürsek, sadece yemek yediğim tüm çikolata yüzünden değil, en sevdiğim tatillerden biri oldu. Her zaman inanılmaz derecede sevgi dolu bir insan oldum ve insanlara nasıl hissettiğimi söylemeyi seviyorum. Hayat çok kısa. Çocukken hep sevdiklerime yapışıyordum ve onları sarılmalar ve öpücüklerle duş alıyordum. Yine de, sadece sarılmaya ihtiyacım olduğu için onları rastgele tuttuğumda arkadaşlarım asla şok değil!

Kendime her zaman Sevgililer Günü çevresinde bir şekilde, şekil veya formda davranma eğilimindeyim. Çoğu zaman kız arkadaşları, o hafta sonu yıpranmak için sevimli yeni bir üst veya itiraz tedavisini tekmeleyen bir brunch. Bu yıl her zamankinden çok daha fazla, temyiz ürünlerine takıntılıyım. Sanırım Amanda’nın beni göz alıcı çekicilik ürünlerinin karanlık tarafına çevirdiğim için teşekkür ederim! Bu Sevgililer Günü, bu 10 ürünü takıntılıyım.

La Mer Crème de la Mer Nemlendirici Krem
Nordstrom aracılığıyla 170 $
Bu şeylerin temyiz ürünlerinin crème de la crème olduğunu duydum – Zero Pun amaçlı! Bu kült favorisi her zaman radarımda, ama dürüst olmalıyım, bir itiraz ürününe harcadığım en fazla 85 dolar olduğu için bana biraz çıkartma şoku veriyor. Bu, kendime en büyük V-Day ikramı olurdu.

Bonheur’da Dior Nail Lacquer
Nordstrom aracılığıyla 28 $
Temel olarak yılın tek zamanı beni parmaklarımdaki bu renkle yakalayacağınız Şubat ayı. Cidden, geçen yıl bu süre zarfında aldım, tırnaklarım Sevgililer Günü için yaptım ve sonra belki bir kez daha giydim. Dior Lehçe benim favorimdir, çünkü gerçekten iyi sürer ve bu, çoğunlukla jel manikür alan birinden çok şey söyler!

Skinceuticals nemlendirici b5 jel
Ciltler aracılığıyla 82 $
Yüzüm yakın zamanda çıkmaya başladı. Aklımı biraz kaybettiğimi söylediğimde, hafifçe koyuyorum, ama 27 yaşında, cildimle hiç sorun yaşamadım, bu yüzden benden korktuğunda da yaptım! Şimdi biraz gülüyorum çünkü dermatologa yapılan bir geziden sonra, normale dönüyor gibi görünüyor – fingers çapraz. Bununla birlikte, NY’da kışla birleştiğinde güçlü reçeteler sayesinde cildim delice kuru. Nordstrom Spa’da bir yüz aldıktan sonra bu nemlendirici jele aşık oldum. Fiyata çok değer, söz veriyorum!

İpek yastık kılıfı
Net-a-Porter aracılığıyla 79 $
İpek bir yastık kılıfında uyumanın cildiniz için gerçekten müthiş olduğunu duydum ve yukarıda belirtilen cilt sıkıntılarından sonra, yediklerimden geceleri kafamı koyduğum şeye kadar her şeye sert bir şekilde bakıyorum.

Chloé Eau de Parfum
Sephora aracılığıyla 105 $
Chloe’nin NYC ofisinde yeni yüzlü bir stajyer olduğumda, örnek dolaba saatler geçirdim, bu da hediye için koku şişeleriyle dolu ve o zaman bu kokuya ilk aşık oldum! 4 yıl sonra, tükendiğimde yeni bir şişeyi tutmak için hala seviyorum. Bu benim favorilerimden biri ve sahip olduğumda her zaman çok fazla iltifat alıyorum.

GG Blooms Kozmetik Kılıf
Gucci aracılığıyla 550 $
Bir tasarımcı makyaj çantasına savurganlık için bir zaman olsaydı, şimdi olurdu.

Tom Ford Temyiz Soleil Blanc Eau de Parfum
Net-a-Porter aracılığıyla 230 $
Bunu istemek için gerçekten müthiş bir nedenim yok, Saks’taki bir satış ortağı beni köşeye sıkıştırıp protesto bile edebilmeden önce bileklerimi spritzlediğinde 2.2 saniye içinde kaydırmanın dışında gelmemden başka bir nedenim yok. Gerçekten inanılmaz kokuyor, ama alma düşüncesi bana öncü bir pişmanlık verdi ve aslında satın alma ile hiç geçmedim. Yine de istiyorum. Herhangi bir kişi bana bu V-Day’i tedavi etmek istiyor mu?

Peter Thomas Roth 24K Gold Saf Asansör ve Firma Maskesi
Sephora aracılığıyla 80 $
Hiçbir şey bana 24K altın maskesinden çok daha çekici gelmiyor. Bunu kendim denediğimi söyleyemem, ancak hem arkadaşlardan hem de itiraz editörlerinden müthiş bir inceleme duydum ve denemek için ürün listemde yüksek.

Taze Temyiz Şeker Renkli Dudak Tedavisi
Nordstrom aracılığıyla 24 $
Bu dudak tedavisi benim en sevdiğim hoşgörülerden biri! Bir dudak ürününe 24 dolar harcamayı düşündüğünüzde pahalıdır. Gül kokusuna bağımlıyım ve dudaklarınıza büyük bir ipucu veriyor!

Oribe parlak sarışın şampuan
Net-a-Porter aracılığıyla 46 $
Oribe şampuanı benim en suçum olabilir. Aslında bir şişe şampuanda bu kadar harcadığımı itiraf etmekten utanıyorum, ama gerçekten buna değer. Hayatım boyunca sarışın saçlarım vardı. İlk başta doğal, ancak hayatımda daha sonra renk tedavileri ile aydınlandı ve Oribe bulana kadar saçlarımı inanılmaz derecede parlak gösteren bir şampuan bulamadım. Bu şeyler gerçekten işe yarıyor. Blondie değil mi? Güzellik parlımın oribe altın şehvet şampuanını seveceksinizYa da tipik olarak saçlarımda da kullanıyor.

Leave A Comment