Uncategorized
vutui  

PURSEFORUM YÜKSEK – 23 Temmuz

Yağmurlu Gri Gökyüzü, özellikle bu haftanın toplanması bazı orijinal stunnerlar içerdiğinden, özellikle etkilenecek güzel bir gri torba yelpazemiz olduğunda beni yıkmayacak. Şimdi tüm eğlenceye katılıyorsanız, burada olduğunuzdan memnun olduğumuzu belirterek başlayayım! Bu toparlar, TPF üyelerimiz tarafından forumla giderken keşfettiğimiz son derece kendi çantalarının yayınladığı son derece küratörlü bir resim seçiminden yapılmıştır! Zaten bir üye değilseniz, dünyanın dört bir yanından diğer çanta insanlarıyla bağlantı kurmak için gerçekten en iyi yer olduğu için katılmaya asla geç kalmaz. Yani tüm bunlar belirtildiğinde en iyi atlayalım.

Üye Misskittee tarafından paylaşılan bu sevimli Celine Carry ile “Celine’de aksiyon resimleri!” iplik.

Jodie, yöntemini yavaş yavaş istek listemin en üstüne sürünüyor ve “Bottega Veneta Jodie Bag” konusundaki üye Pptee tarafından paylaşılan bu gri cazibe nedeninin mükemmel bir örneği.

Üyemiz Gracieng tarafından “Kitap Tote” konusunda paylaşılan bu Dior Book Tote ile tüketildim.

Sırada, üyemiz Teecee77 tarafından Gezgin Koltuğu’nda sürülen “Hermes” ipliğinde paylaşılan bu Birkin Binicilik av tüfeği.

Üyemiz tarafından tamamen “CHLOE eylemdeki Chloe!” iplik.

Son olarak, en önemlisi, bu stunner üyemiz tarafından parisallyouneed tarafından paylaşılan “Lütfen * Black & Gray * Chanel ürünlerinizi burada yayınlayın!” iplik.

Daha fazla özlem mi? “Çok çekingen mi yoksa sormaktan korkuyor mu? Burada sorun ”, iş parçacığı sadece mükemmel bir kaynak değil, aynı zamanda mükemmel bir okuma. Birçoğumuz, özellikle Hermès, bir noktada üst düzey çanta dünyası tarafından korkutulduğunu hissettik, bu yüzden bu risksiz alana sahip olmak, tüm bu cesaretin tüm cesareti için mükemmel. Üyelerimizin birçoğu çok iyi bilgilendirilmiş ve yapabildikleri zaman yardımcı olmaya hazırdır! Bir daha büyüleyici ve bilgilendirici bir kontrol, “TRADESY bana 1099 gönderdi” iş parçacığı, üyelerimiz tarafından sık sık satırsanız uygun olabilecek bazı büyüleyici vergi bilgilerine sahip. Hepsi bu hafta için ama endişelenmeyin, bir dahaki sefere çok daha fazlası olacak, o zaman görüşürüz!

Leave A Comment