Uncategorized
vutui  

Erkekler Milano ve Paris Moda Haftaları, bu hafta ünlü çanta oyununu

tutuyoruz. Milano Moda Haftası’nın etrafındaydılar ve zaten House’a NYC’ye geri döndüler. Kadınların dağılması erkeklerin moda haftalarında pistlerde yürürler, bu yüzden tasarımcıları da her iki Hadid’i de işe alabileceklerine karar verdiler. Bu arada, Paris’in yanı sıra NYC’de de çantalar dayanılmaz bir şekilde çişti.

Elle Fanning
Elle Fanning şu anda NYC’de bir film çekiyor. Tam burada o aralarında beyaz bir Louis Vuitton Sofia Coppola BB çantası getiriyor. Bu, mağazalardan yok olan bu çantanın daha küçük versiyonudur, ancak ikincil pazarda sunulmaktadır. Normal boyutlu sürüm hala mağazalarda.

şimdi al

Bella Hadid
Hadid kız kardeşler bu yıl Milano’da iyi rezerve edildi, Paris Moda Haftası erkeklerine gideceklerinden bile emin değilim. İşte Bella, güzel bir Vivienne Westwood Dorset Croc kalp çantası getir.

Vivienne Westwood çantalarını buradan alışverişe

Gigi Hadid
Gigi Hadid, bu siyahı ve beyaz Prada Sidonie çantasını Milano’nun pist konserleri arasında getirdi. Her iki kız kardeş de Prada’da ve Versace şovlarında yürüdü.

şimdi al

Iggy Azalea
Bununla birlikte, Iggy Azalea Paris’te, aynı zamanda bu son derece ufacık Croc gizli çantasını da dışarıda bıraktı. Bu çantası olan en ufak bir konsepte sahip olan var mı?

Oliva Culpo
İşte Olivia Culpo, minyon, parlak turuncu, timsahla süslenmiş bir Jacquemus Le Bello çantası NYC’ye getirin. Hiper-minyatür minis bu hafta öne çıkıyor.

Jacquemus çantalarını buradan alışverişe

Christie Brinkley
Christie Brinkley bu ışıltılı gizli kutu çantasını Today Show stüdyolarına getirdi. Tam bir arama yaptım, ayrıca bu çanta notu tarafından yapılır, ancak aksini anlarsanız, lütfen yemek!

Kate Moss
Kate Moss da geçen hafta Paris’teydi (ve hala orada olabilir!) Ve bu Saten Chanel bu özel günde onun çantası du jour’du.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Gigi Hadid
Son olarak, daha fazla, NYC’ye geri döndüğünde ve hızlı bir şekilde tanımlanabilir bir Prada kural çantasıyla kendini kameralardan koruduğunda Gigi.

şimdi al

Leave A Comment