Uncategorized
vutui  

Fendi, geçen Cumartesi Ulusal Çanta Günü’nde

Fendi Bagetini Ulusal Çanta Günü olan Fendi’yi kutladı, Fendi de birçok ünlü çantayı kutladı ve Fendi Simgeleri Günü’nü olarak adlandırdı. Evden odaklandığım çanta, Fendi Bagetten başka bir şey değil. Fendi bagetinin tarihi 1997’ye kadar uzanıyor ve bir sürü Baget’e, onu takip eden yıllarda tasarımcı çantası Mayhem ve Craze’i başlatan ilk BT çantasını çağırıyor.

Fendi bagetinin arkasındaki hikaye, en ünlü TV karakterlerinden birine yerleştirme ve gösterilerle birlikte piyasada bir boşluğu dolduran bir şekil ve tasarımla en iyi (moda dünyası) fırtınalardan biri olarak doğrulandı. Bu neslin tarzı ve gelecek olanlar. Fendi, o zamanlar yeni olan ve popülerliğinde büyüyen bir gösteri olan Seks ve Şehir için HBO’ya sahne olarak baget poşetleri ödünç verdi. Sarah Jessica Parker’ın karakteri Carrie Bradshaw, Fendi Baget’in birden fazla yorumunu taşıdı ve SJP daha sonra, “Carrie’nin baget giymesi bizim için belirleyici bir andı ve her şeyin başlangıcını işaretledi” dedi. Baguette IT-Bag Stardome’a ​​fırlatan Fendi ile LVMH daha sonra 1999’da Fendi’yi satın aldı.

Fendi baget, daha büyük totaların çanta dünyasında üstün olduğu bir zamanda geldi, ancak pazar, gündüz kıyafetlerini ve kasabada geceyi dönüştürme yeteneğini kullanan daha küçük bir çantayı kaçırıyordu. Silvia Venturini Fendi ilk bageti yarattı ve tasarımı nasıl tasarladığını sorduğunda Harper’ın Çarşısı, “Büyükannemin 1920’lerden ve 30’lardan güzel boncuklu çantalar koleksiyonu vardı. Onları hep aklımda tuttum. ” Flaters çağından birçok unsur, fendi bagetlerde, zengin boncuklu detaylar ve hareketle akan ışık malzemeleri ile geldi.

Baget küçük ve pratik olmasına rağmen, tasarımın kullanılabilirliği kısa bir kayış ve daha uzun bir taşıma kayışı kullanarak üstün hüküm sürüyor. Kullanıcı bagetlerini sadece kıyafetlerine ve amaçlarına değil, aynı zamanda ruh hallerine de uygun olarak dönüştürebilir. Baget popülerlik kazandıkça Fendi, temelden üste ve karmaşıklara kadar farklı tasarımlarda yüzlerce seçenek yayınladı. Serbest bırakılmasından 20 yıl sonra Baget bir milyondan fazla sattı.

Benim için klasik bir siyah fendi baget, peşinde olduğum çanta. Orta boyut, bu çantanın günlük olarak çalışmasına, ihtiyaçlarım için boşluk ve sonra bazılarını kullanmasına izin verir. Kuzu derisi deri son derece pürüzsüz ve esnektir, hala kalın ve güçlüdür ve kabartmalı FF logo baskısını muhteşem bir şekilde gösterir. Logo baskıları hala yüce ama bir sürü fikri gibi bir sürü ama biraz daha bastırılmış bir şey istiyor ve bu baget bunu güzel kullanıyor (bu çanta 13 renkte geliyor). Bagete girmek kolaydır, FF altın tonlu donanım detayının altında manyetik bir düğme tokası vardır. İçeride bir fermuarlı cep bulacaksınız. Fendi aracılığıyla fiyat 2790 $.

Fendi, çanta takıları ve değiştirilebilir kayışlarla çantalarınızı gerçekten kişiselleştirme fırsatını kucakladı. Bir çanta, raftan doğrudan görünmekten size özel olarak üretilmeye kolayca gidebilir ve bu Fendi Nano Baget cazibesi çantamı dönüştürür ve oynak bir dönüş verir. İnce zincir taşıma kayışı, bu çanta çapraz gövdesini taşıyacak kadar uzun, ancak bu işi yapmak için çok fazla taşıyorum. Bunun yerine bu çantayı çantamdaki taşıma kayış döngüsü donanımına eklemeyi seviyorum ve içinde dudak parlatıcısı, kontaklar ve birkaç sakız taşıyabilirim. Nano Baget, sadece mikro boyutlu normal tasarım öğelerini kullanır.

İç kısımda küçük bir deri düz cep bile var, bu harika bir dokunuş. Siyah ve doğal dokuma rafya çok ilginç boyutsallık kullanıyor ve bagetimin pürüzsüz siyah deri karşısında oturan rafya eşleştirilmesini seviyorum. Fenti aracılığıyla fiyat 770 $.

En sevdiğin Fendi Baget hangisi?

Fendi’nin sunduğu tüm baget çantaları göz atın!

Leave A Comment