Uncategorized
vutui  

9 Şey: Leopar baskısını sevmeyenler için Fall’un En İyi Hayvan Baskı Çantaları

, özür dilerim. Sadece şimdiye kadar duymaktan büyük olasılıkla değil, aynı zamanda moda dünyası borularından öfkeli konuşma dininden önce uzun, uzun bir süre olacak gibi görünüyor. Tipik desen ömrüne kıyasla, bu tarihsel olarak önde gelen baskıya, aşırı derecede uzun bir süre boyunca takıldık.

Leopard’ı sevenler için ise soğuk hava durumu, özellikle lüks bir şekilde baskılı saçlarda maça çıkarır. Ancak bu kış sezonu sadece leoparla ilgili değil – tüm hayvan baskıları güneşte anlarını alıyor ve aramanıza başlamanıza yardımcı olmak için size sonbahar 2011’in en iyi hayvan baskı çantalarıyla sunuyoruz.

Sıcak ve tanıdık bir şeyle başlamak her zaman en iyisidir. Yves Saint Lauren Muse çantası yarım on yıldan fazla bir süredir güçleniyor, ancak geleneksel kedi noktalarında yepyeni görünüyor. Neiman Marcus ile 2395 $ karşılığında satın alın.

Basılı aksesuarlarınızı muazzam yerine küçük seçerseniz, Alexander McQueen Wicca çantası, savurganlığa değer olmak için hala güçlüdür. Neiman Marcus ile 1725 dolara satın alın.

VBH hayvan baskısı Brera’nın ayrıntılı ve yoğun kapsamlı deseni benim için grubun en önemli özelliği. Neiman Marcus ile 3950 dolara satın alın.

Exotikler ve saçlar, birçok durumda pahalıdır – oldukça pahalıdır. Binlerce bombardıman olmadan görünümü almak istiyorsanız, Malene Birger sürüngen naylon Maggia’nın taşıyan gibi pratik baskılı naylondan yapılmış bir çanta en iyi bahsidir. Shopbop ile 175 dolara satın alın.

Doğal olarak, leopar aksesuarları hakkında hiçbir konuşma Dolce olmadan toplam olmaz. Dolce & Gabbana Bayan Sicily Leopard Satchel, markanın renkli basılı sonbahar 2011 seçeneklerinden sadece biri. Neiman Marcus ile 2575 $ karşılığında satın alın.

Çantalarınızı nötr tutmayı ve bir hayvan baskı aksesuarı ile biraz lezzetle kalmayı tercih ederseniz, Kate Spade Daycation Lacey leopar çantası, her türlü parlak çanta türüne uygun bir eşlik eder, bir bütün olarak nötrleri tutarsa . Bloomingdale’in 155 dolara satın alın.

“Bu bir Alaia.” “A-watta?” “Tamamen önemli bir tasarımcı gibi.” Üzgünüm, bunun güzel Alaia Leopard Tote ile bitirmek için hiçbir şeyi yok, ancak bunun beni son derece mutlu ettiğini belirtmek. Aslında bu çanta gibi. Net-a-Porter ile 4770 $ karşılığında satın alın.

Hepimiz biraz siyah elbisenin itirazlarını anlıyoruz, ancak onunla ne getirmeliyiz? Biraz leopar debriyajı, örneğin Jimmy Choo Carine debriyajı gibi. Net-a-Porter ile 1350 $ karşılığında satın alın.

2011 sonbaharının yanı sıra Resort 2012’den gelen çantalara dayanarak, Zebra Print’in aksesuar popülaritesinde büyük ölçüde arttığı görülüyor. Salvatore Ferragamo Zebra W çantası gibi geleneksel bir şekle sahip desenin önünde olun. Neiman Marcus ile 2450 dolara satın alın.

Leave A Comment