Bags
vutui  

Céline Trifold çantasını

tanıtmak, Céline’a olan sevginiz sınır bilmiyor gibi görünüyor. Marka bagaj tote ile altın vurduğunda ve daha sonra daha fazla olmazsa olmaz torbalar üretmeye başladığında, çantalı forma üzerindeki Céline severler kendilerini almak için sıralandı ve çantalı okuyucular da oradaydı. O zamandan beri, çanta severler markanın bir sonraki büyük hitini hevesle bekliyorlar.

El çantası severlerin ve Céline severlerin heyecanlanacağından emin olan Céline Trifold çantasına girin. Bu çanta çok ilgimi çekti ve nasıl çalıştığını görmek için ellerimi almam gerekiyordu ve yaptığım için çok mutluyum. Bir stok görüntü olarak, tasarım biraz sade görünüyor, ancak kollarınıza girdikten sonra, çok daha geniş bir ölçekte üç iç bölme sunan son derece popüler Céline Trio çantasının büyük kız kardeşi olduğunu fark ediyorsunuz.

Tasarım, ne kadar güzel olduğunu özleyebileceğiniz kadar rahat. Deri kalın ve görkemli, bu da torbanın şeklini biraz tutmasını sağlıyor, ancak genel olarak oldukça akıcı ve omzunuzda kolayca kullanıcıya kalıpa dönüşüyor. Üst kollar omuzlarınızın üzerine kolayca sığar ve onu taşımak isterseniz güvenli bir şekilde oturur. Yanlarda, merkezi bölmeyi sabitlemek için kullanılabilecek deri danteller ve üstte torbayı kapatmak için kullanılabilecek deri bağcıklar var. Daha fazla kullanımla, bu kayışlar kolayca bağlanırdı, ancak sahip olduğum çanta yepyeni olduğundan, kravat istediğim kadar iyi tutmadı.

İç kısım, üçlü çantanın yetişkin bir versiyonunu, biri fermuar kapanması da dahil olmak üzere üç ayrı bölme ile en iyi kısmı ve anımsatıyor. Ben, özellikle Trifold’ların bulunduğu erişimi ve kullanması kolaysa, iç bölmelere sahip bir çantanın büyük bir hayranıyım. Genel boyutlar 15 ″ x 9 ″ x 5 ″ ve bu çanta Céline üzerinden 3.100 $ karşılığında mevcuttur.

Céline üç katlı çanta hakkında ne düşünüyorsunuz?

Leave A Comment