Bags
vutui  

Birkaç hafta önce Sumolounge’dan

Omni sumo çantası, fasulye torbasını değerlendirmeyi isteyen bir adamdan biraz sıra dışı bir e -posta aldım.

Whut!?

Sumolounge.com’dan Andrew Yeap, sözünü almaktan heyecan duyuyordu, değerlendirmeler için özlem duyuyordu ve ürününün iyi olacağını anladı. El çantası blogunda bile. Her zaman çantalar hakkında besteliyoruz, bu yüzden bu büyük fasulye torbasına daha iyi bakmamızı sağlamak için ideal bir mantıklı olacaktı. Spesifikasyonlara bir göz atalım:

– Boyut: 5.5 x 4.5 feet
– Malzeme: Balistik Naylon
– Dolgu: milyonlarca bit bakire polistiren köpük topları

Gördüğünüz gibi, çanta oldukça büyük. Telefonla sadece bir fasulye torbası gerçekten adalet yapmaktan kaçınır. Omni kesinlikle parlak, çocukken kullandığınız geleneksel fasulye torbasının ötesine geçer. Omni bir mühendislik başyapıtıdır. Yerde yatmak, hiçbir tür harika oturma desteği sunamayan cansız, şekilsiz bir tip gibi görünüyor. Aldanmayın, onu tercih edilen bir ortamda konumlandırdığınızda ve içinde oturduğunuzda, dayanıklı bit köpük küreleri vücudunuzun etrafında yeniden hizalanır, sizi vücudunuzu kucaklayan bir kabuğun içine uygun şekilde şekillendirir. Megs Omni’de yanımda oturduğunda, şekil hala sağlanmadı. Yerleşimini hızlı bir şekilde değiştirebilir ve hangi yöntemi rahat hissettiğiniz gibi oturabilirsiniz – Omni bunu gerçekleştirecektir.

Malzeme, dokunuştan hala rahat olan son derece dayanıklı bir naylondur. Naylon’un bir koltuk için en iyi malzeme olmadığına inanırsınız, ancak Omni daha uzun oturma dönemlerinde bile son derece rahat kalmak için ele alır. Bu dış seçenek sayesinde, çantanız büyük olasılıkla sonsuza dek sürecek. 150 $ için (ücretsiz gönderim!) Omni, herhangi bir hanehalkında eksik olmaması gereken fantastik bir mobilya parçasıdır. İçeri girmek, tercih ettiğiniz TV şovlarını görüntülemek, video oyunları oynamak veya kucak üstünüzde atlamak ve favit sitenizi arayın (örneğin, belki, el çantası blogu ;-)).

Leave A Comment