Uncategorized
vutui  

PURSEFORUM YÜKSEK – 14 Şubat

Cuma, PurseForum Roundup okuyucuları ve bir kez daha büyük fırsatlar için ciddi hava koşullarına baktığımızda. Bu hafta, güneşli olduğu kadar hafif tutmak istiyoruz, bu yüzden elbette çok daha fazla çantayı aradık. Aynı şekilde koç üyelerimizden özel bir Sevgililer Günü tedavisi görüyoruz, bu yüzden bize katılın!

Eşarplar tüm yıl boyunca mükemmel aksesuarlardır, aynı zamanda kış için, hiçbir şey bir Hermès kaşmir şalinden daha tatlı değildir. Bu güzel şallara ayrılmış özel bir ipliğimiz var, bu hafta İsrail_flava, Kış Blues’umuzu kesinlikle uzaklaştıran koleksiyonuna bazı muhteşem canlı eklemelere sahip. Eşarplar, şallar ve stil üzerindeki diğer varyasyonlar, Hermès’in yanı sıra üyelerimiz arasında favorilerdir. Bu markanın tüm ipeksi teklifleri şekillendirme konseptleri için bugün iplik kullandığınızı görün.

Hermès’in etrafında dolaşırken, ilkbahar 2014 Scarves ipliğinde Pierina2’den muhteşem bir eşarpla birlikte çantaların harika bir ev resmini keşfettik. Üyeler bölgesi olarak Subforum’daki en popüler konuşmalardan birine katılın ve sezonun en yeni eşarplarını yakalayın.

Balenciaga’da, mevsim ne olursa olsun zengin renkli çantalar bol miktarda bulunur. Kışın, bu cömert doymuş tonlar özel bir muameledir. Bu hafta, kışın hızlı bir şekilde giyilebilen bir renkte bir açıklama keşfettik, ancak yaz günkü bir gün kadar neşeli. Tatlı Ultraviyole’deki bu güzel yeni şehir çantasında Shayna07’yi tebrik ediyoruz. Aynı şekilde, üyelerimizin birbirlerine yardım etmek için yaptıkları muhteşem çalışmayı tamamen gösteren bir konu keşfettik: Uzun zamandır üye Ceejay, bu sezonun deri renklerinin öncülleriyle ve Balenciaga hayranları için tam bir karşılaştırmasını derledi, bu konu gerekli bir satın alma kaynağıdır. . Bugün hangi çantayı kullanıyorsunuz, şık üyelerimizle olduğu gibi bu canlı çantalara bir göz atın. Yaz mevsiminin yaşları uzakta olduğunu düşünüyorsanız, yazlık Tomate City çantası sizi Haziran Zihin Çerçevesine koyacak olan Jezebel61113’e yetiştiğinizden emin olun.

Mutlu sevgililer günü! Antrenörlerin süper sıcak deri çantaları antrenör Subforum’un etrafında patlıyor. Bu hafta, antrenör üyelerimiz bize Sevgililer Günü ile birlikte zengin bir kırmızı çantan sadece bilet olabileceğini hatırlattı. Charlililuvscoach, bugün için Vermillion ilçesini seçti ve Whateve, bir aşk-ly el çantası ve fırsat için mükemmel olacak eşarp kombinasyonunu bir araya getirdi. Bu iplik, pembe ve kırmızı her gölgede çarpıcı torbalarla doludur, bu yüzden ilham arıyorsanız, burası olacak! Uzun zamandır bir “Coachie” iseniz veya sadece markayı bulursanız (veya belki de yeniden keşfediyorsanız), sadık iş parçacıklarının anahtar fob ve cüzdanlar gibi şeyleri ve park dahil koleksiyonları kapsadığı kulüp binasında bir durağın tadını çıkaracaksınız. Koleksiyon, imza çizgisi ve daha fazlası. Bir erkek kulübümüz bile var! Antrenörde tıklayarak uzun zaman geçirin, her zaman yaptığımızda harika bir şey keşfederiz!

Tabii ki, Sevgililer Günü’nü kutlayan tek antrenör üyeleri değil. Forum çevresinde, üyelerimiz zaten hediyelerini açmaya başladı ve bunlar inanılmaz! Chanel’de Balenciagaplanet, koleksiyonuna ve Louis Vuitton’da pürüzsüz bir siyah taşıma ekledi, TeamHutchens kesin olarak bu puansız hediyesi ile şovu çaldı (ipucu: tekerleklerin yanı sıra tekerlekler de var-ikisi). Aynı şekilde Louis Vuitton’da Mommieloveslv, harika hediyesini bir Valentine’in klasiği olan Tiffany & Co.’dan paylaştı. Burberry’de bir Sparkley Valentines hediyesi daha keşfettik, bu sefer son derece şanslı Vinbenphon1 tarafından alınan bir saat etrafında. Sevgililer Günü PressTime’da bile tam hızda değildi, bu yüzden daha fazla hediye ortaya çıkması için forumumuzda kendi aramayı yaptığınızdan emin olun!

Roundup normaller, mutfağı tam olarak ne kadar sevdiğimizi anlıyoruz, aynı zamanda duracağımızın yanı sıra bazı neşeli kış ikramlarını arayacağımıza inanıyoruz. Ninja_lease’den muhteşem sağlıklı bir somon ve brokoli yemeği keşfettik ve onun kesinlikle gösterisi armutunun yanı sıra çikolatalı kek bu haftanın toplanmasını kapatmak için mükemmel bir yöntem gibi görünüyordu. Samia’nın Blueberry Cupcakes ile oldukça artmış pastası, güzel bir Sevgililer Günü tedavisi gibi görünüyor, aynı zamanda bu gece bir tatlı üretmeniz için sizi etkileyebilir!

Bu, bu haftanın PurseForum Roundup’ını tamamlıyor. İster karla ya da erken bir baharın tadını çıkarıyor olun, risksiz bir hafta istiyoruz. Bizimle uzun zaman geçirmek için uğradığınız için teşekkür ederiz ve harika forumumuzda olanların küçük bir örneğini özetlediğimiz için her hafta geri döneceğinizi umuyoruz. Gelecek cuma görüşürüz!

Leave A Comment