Bags
vutui  

Chloé Drew durduruldu mu?

Torba yıllarında, altı yıl bir çantanın bir markanın ürün yelpazesinin ayrılmaz bir parçası kalması oldukça uzun bir zamandır, bu yüzden Chloé’nin Drew çantasının zamanın testine dayanma gücüne sahip olup olmadığını düşündüm Bu zaman yılı. 2020’lerde uygun olmak için yeterli çağdaş, ancak aşırı moda olmayan Chloé Drew, çantaya aç tüketiciler için değerli bir ürün kaldı, sezondan sonra pist sezonunda ortaya çıktı ve hem Chloé mağazalarında hem de mağazalarda kolayca sunuldu. markayı getiren.

Bir marka bir siluet yaratmaya devam ettiğinde, büyük bir itici güç sağlasalar da olmasalar da, hala bir talep olduğu anlamına gelir. Wish = satışların yanı sıra satışlar = kar. Hikayenin sonu. Ancak, bu yıl marka için büyük bir değişiklik getirdi ve bu değişiklik, Gabriela Hearst’ın Chloé için ilk koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle anında hissedildi. Chloé’nin estetiği değişmeye devam ederken, Drew tam burada kalacaksa bir kez daha düşündüğümde. Biraz araştırmacı çalışmanın yanı sıra, yönteminin üzerinde olduğu anlaşılıyor.

Geriye dönüp baktığımızda, Chloé’nin 2014 yılında Drew’u geri çeken Clare Waight-Keller ile uyumlu ikinci tasarımcında olduğu gibi şaşırtıcı değil. Ayrıca, Waight-Keller’s Chloé, aşırı büyüleyici ve çok çekici olana odaklanan Girly Bohem estetiği, yıllar içinde biraz değişti. Drew tam olarak tarihli hissetmese de, hala taptığım (ve kullandığım) bir çanta olmasına rağmen, artık anın değil. Görünüşe göre, Drew Chloé tarafından aşamalı olarak kaldırılıyor. Artık Chloé’nin web sitesinde listelenmiyor ve markayı birkaç satış parçasının yanı sıra markayı getiren internet perakendecilerimizde tercih ettiğimiz herhangi bir türde satılmıyor.

Ancak, hala Drew için bir beğeniniz varsa (ve yaptığımı anlıyorum), yeniden satış piyasası aracılığıyla oldukça büyük bir maliyet için bir tane takabilirsiniz. Drew’un gittiğini görmek talihsiz misiniz?

Onaylamak için Chloé’deki ekibe ulaştık.

Chloé Nano Drew
Fashionphile aracılığıyla

840 $

Leave A Comment