Bags
vutui  

Donna Karan, son birkaç gün içinde irtibat çantası

ile sonbahar için bayan benzeri, New York’un sıcak yaz geceleri biraz inanılmaz hissetti ve havada küçük bir düşüş vardı. Sonbaharın bir sevgilisi olarak, önümüzdeki sezon için heyecan seviyem katlanarak çoğaldı. Bir süredir sonbahar gardırobuma eklemeler planlıyorum ve aksesuar dolabımızdaki hepimizin zımbalarından biri bayan benzeri bir çerçeve çantası.

Donna Karan mevsimsel zımbaların farkındadır ve kadınsı, şık ve verimli bayanlarla irtibat çantasını yaratmış gibi görünüyor. Donna Karan çantaları, heykel ve bastırılmış bir şekilde lüks malzemelerin oluşturulması, genel hissi olan markaları yakından takip ediyor.

Genellikle kahverengi torbalara çekilmesem de, hava soğudukça derin kahverengi bir deri çanta hakkında en iyi bir şey var. Krem, deve ve kahverengi tonlar hem klasik hem de şık görünüyor. Kahverengi buzağı versiyonunu taşımayı ve en iyi büyük bacak pantolonuyla eşleştirmeyi düşünüyorum ve düğme bluz. Renk ve stildeki sadelik sizi öne çıkan bir kıyafetle bırakır.

İrtibat torbası, üst kolla birlikte kapanıştaki parlak reçine çubuğu nedeniyle dikkat çekiyor. Tasarım, her ikisi de çeşitli malzemelerde ve renklerde bulunan hem küçük hem de büyük bir boyutta gelir. Ayrıca baskılı timsahın aksi takdirde temel bir çantaya getirdiği boyutsallığı da seviyorum. 2495 $ için küçük ve Online Donna Karan aracılığıyla 2595 $ için büyük basılı.

Leave A Comment