Uncategorized
vutui  

Replica BALENCIAGA VS. OTANTİK çanta satın alma rehberi

Bu konu gerçekten garanti etmek satın alma, satın almadan önce bir yineleme Balenciaga çanta içinde aramalıdır her şeyi söz adanacak gerçek şey olarak iyi gibidir.

Çok güzel … Ben Balenciaga seviyorum nasıl! Bu kopya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fermuarlar:
Bu bir çanta gibi küçük bir özelliği gibi görünse de aslında gerçekten emin yineleme gerçek Balenciaga çanta yansıtıcı olduğundan emin olmak için satın alma dikkat etmelidir biridir. Balenciaga Lampo tarafından oluşturulan fermuar kullanıyor. tipik sahte çanta harfle kelime Lampo kazınmış fermuarlar ile gelen – bunlar açıkça sahtedir. İyi Balenciaga kopyaları Lampo bir eğimli veya italik yazı ile yazılmış kelime var Lampo fermuarları olması gerektiğini. Bu Lampo gelen “L” ek olarak kelimenin sonuna kadar uzanmalıdır. Ticari marka sembolü dünyanın Lampo yanında görünür gerektiğini. Benim sarsak bana kendi çoğaltma Balenciaga en gösteriş yaparken genellikle ilk fermuarlar bakabilirsiniz. çoğaltma sanatçılar fermuarlar dikkat ödediyseniz onlar ayrıntı için bir göz var ve çanta geri kalanı üzerinde diğer ince veya ince detaylar ile takip edeceği bir işaretidir.

Deri:
Deri ah deri. Bu yüzden açıkça bir kopyasını satın alırken dikkate almak büyük bir noktadır çantanızda en görünür kısmıdır. Otantik Balenciaga kullanımları ya keçi veya koyun derisi deri belirli bir çanta ile ilgili olan toplama bağlı olarak değişir. deri çok yumuşak ve hissettiğini oldukça senin elinde pürüzsüz ve kaygısız. Bu bir anlamda pratik ipeksi. Otantik Balenciaga deri de (sahte çoktur gibi) fakat aynı zaman fark edilebilir en yıkıcı olmayan bir parlaklık vardır. Onun deri sıkıntı ama top dışarı kırık bitmedi edilir. çanta bağlı püsküller yumuşak bir şekilde eşit olmalıdır. Bir Balenciaga deri bir kopya için çevresinde alışveriş yaparken bu hale ödeme dikkatine esastır neden olan güzelliğini yaratan büyük bir rol oynar.

kopyaları Bir çok unforutnately aşırı dışarı kırık ve aşırı parlak. Bu tamamıyla Balenciaga cazibesi uzakta alır ve kız arkadaşı uzak gerçek bir moda tutkunları için bir mil görülebilecek Bana güvenebilirsin. Ben doğru yapıldığında kopyaları Balenciaga gibi şirketlerin rencide yok ama korkunç olduğunda onun tamamen kendi ürününü saptıran düşünüyorum.

Yani yapmak için gelen satın almayı düşünüyorsanız herhangi bir site ile kontrol emin kullandıkları malzemeler otantik aynıdır ve bunlar DO NOT AL değilse. Çantaniz yapışkan ve bir mil öteden sahte olarak bulundu bakacağız.

Fark net ve üzücüdür. Sahte gerçek çanta cazibesi tutmaz.

iplerden sonu bu katlanmış olan bir Balenciaga.If henüz eşit temel özellik başka çok daha dakikalık Balenciaga sahte olduğunu hemen işaretidir. Sahte Balenciaga çanta tipik çok daha kozlarını balya var.

Kolları:
Nihayet bir Balenciaga I son bir parçasıdır arkadaşlarımın eş alışveriş ile bahsetmek istiyorum. otantik Balenciaga kolları bitmiş veya kaplanmış göz değil gerekirdi. Balenciaga dokunan veya deri ile örgülü olan kolları olmalarının gerektiği. daha ip veya ayakkabı bağıyla gibi kadarı ve görünüşleri için ham bir görünüme sahiptir kendilerini “sueded deri” diyoruz Balenciaga. Bu bir ayrıntı sahte tipik maalesef kaçırmak olduğunu.

Eğer gerçekten henüz Balenciaga çanta zarif kişiliği sinirleri bozuk yansıtan bir çoğaltma çanta bulmak istiyorsanız gerçekten tüm bu detaylara dikkat etmek gerekir.

Ayrıca ben yakın gelecekte Celine çoğaltma alım, Louis Vuitton kopya satın alma vb kılavuzları ilanıyla olacaktır! Biz objektif için tüketiciler Ben ne demek istediğimi biliyorum eğer fiyat etiketi sadece zorunlu fark olmanın otantik torbanın her tarafını ima “otantik kopya tasarımcı çanta” dediğimiz satın almak gerektiğini olarak.

Eğer thepursequeen@hotmail.com beni e-posta göndererek çanta Kraliçe bloga abone olmak tamamen ücretsiz Bu yazı değerli ya da ilginç bir his bulduysanız! Ayrıca herhangi bir site (çoğaltma ya da otantik) için blogda yazılan bir inceleme ile bana ulaşabilirsiniz!

Buraya tıklayarak TAKİP ME ON bloglovin’!

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu? ExcelyGoodAveragepoorawful

Bu kısa makaleyi değerlendirin (1 Oy)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Ayrıca tadını çıkarabilirsiniz:

Değil alım çoğaltma yanlış sebepler …

Louis Vuitton Néonoé Replica Çanta İnceleme

Bagsheaven.cn sitesi İnceleme: Zayıf bahane …

Ne dünyada Pursevalley oldu. …

Leave A Comment