Uncategorized
vutui  

PURSEBLOG soruyor: Sırada ne var?

Megs ve yıl sonu için neyi kapsayacağımızı tartışmak için birkaç hafta önce oturduğumda, 2013’ün en önemli çantaları hakkında bir yayın yapmak istediğimizi anladık. ( Ve bunu yaptık!) Torbaların listesini monte etmeye başlar başlamaz, şu anda biraz BT çanta gücü vakumunda olduğumuzdu.

Celine Bagaj Tote, hala son derece belirgin bir çanta olmasına rağmen, birkaç mevsim önce olduğu histeri-jeneratör değil. Givenchy Antigona çantası, dünyayı ele geçirmeye hazır olmasına rağmen, onu kenara itmek için büyüleyici yeni versiyonların eksikliğinden bir yaşadı. Fendi 2Jours, piyasanın şu anda olduğu kadar bir BT çantasına yakındır, aynı zamanda popüler olduğu kadar güzel olmasına rağmen, makul, bilgilendirilmiş kadınları satın almak isteyen çılgın müşterilere dönüştürmememize (ve olmayacak) Altı ay önceden iade edilemez çanta. (Bagaj tote için o kadınlardan biriydim. Bu çaresizlik seviyesini anlıyorum.)

Çanta ilk çıkış yaptığında, Cut, Saint Laurent’in geleneksel duffelinin bir sonraki büyük şey olacağını ve aynı zamanda katılmadığımız öngördü. Görünüşe göre, haklıydık. Saint Laurent, şu anda aksesuar işine büyüleyici bir yaklaşım benimsiyor, ancak şimdiye kadar çantalar orada değil. Markanın bir BT çantası üretmek için büyük bir şansı var; Cehber gösteri incelemelerine rağmen, Saint Laurent, gerçekten satın alan ve tasarımcı kıyafetleri giyen insanların tercih ettiği bir tercihtir ve herkesin tercih ettiği editörlerin yanı sıra şüpheli bir şekilde istihdam edilen moda insanlar, insanlardan daha fazlasını sunma gücüne sahiptir. Endüstri izleyicilerine birkaç çanta. Bu endüstri gözlemcisi daha sonra müjdeyi daha az ayarlanmış arkadaşlarına yaydı ve bir trend tam olarak böyle doğuyor. Her şey Hedi Slimane’in bunu doğru yapıp yapamayacağına bağlıdır.

Çağdaş düzeyde, Mansur Gavriel konteyner çantası, pazarın bölümünün yıllar içinde bir BT çantasına en yakın şeydir. Yepyeni şirket, basit stilleri ve küçük parti prodüksiyonu ile, raflara çarptığı anda siparişlerini sunuyor. Bekleme listeleri aylarca önceden başlar, özellikle de boyalı kırmızı iç mekana sahip çok aranan siyah konteyner çantası için ve hatta bazı iyi yerleştirilmiş pazar içericileri bile ellerini almak için zor bir zaman geçirdi. Bununla birlikte, çağdaş bir çantanın endüstri çapında bir BT çantası olması zordur, çünkü bir şeyi BT çantası yapan şeyin bir kısmı yasaklayıcı bir maliyet etiketi ve getirdiği münhasırlıktır. Mansur Gavriel’in yanında kıtlığı var ve muhtemelen öngörülebilir gelecek için yaratabileceği kadar çok çanta sunabilecek, ancak geniş kapsamlı pazar hakimiyeti anlık kartlarda değil.

Fiyat, BT çantaları sorunu üzerinde her iki yöntemi de çalıştırıyor. Louis Vuitton, tüm göstergelerle, daha ince ayarlanmış deri ürünlere doğru itilmesi nedeniyle bu konuşmaya dahil edilmeyi sever, ancak markanın tüm deri çantaları, gerekli olan yüksek kaliteli tüketicilerin geniş bir alanını almak için maliyetlidir. tam bir çılgınlık. Yaklaşık 2.000 dolar BT çantası için harika bir alan, aynı zamanda Vuitton’da alacağınız tek şey, markanın şu anda rafların arkasına itmeye çalıştığı monogram tuvali.

Bir sonraki süper popüler BT çantasının henüz halka tanıtılmadığı anlaşılıyor, bu yüzden şimdi ne düşündüğünüzü anlamak istiyoruz. Bir sonraki büyük şey nereden gelecek?

Leave A Comment