Uncategorized
vutui  

Eğitmen Üretimi

Ekim ayında tanıtılan Eğitmen, Eğitmen Create adlı ciddi bir çılgın serin bir kişiselleştirme hizmeti tanıttı ve geçen hafta kendim için deneyimlemek için yeterli şanslıydım. Sadece benim için yapılmış bir çanta yaratmak için en iyi zaman geçirdim, aynı zamanda hepiniz için sürecin içine bir göz atıyorum.

İlk adım benim için ideal olan bir şekil seçmekti ve şimdiye kadar insanlar şimdiye kadarki en kararsız alıcı olduğumu anlıyorsunuz. Hangi çantayı istediğimi seçmek gerçekten zordu. Mağazada, bir eyer çantası, küçük veya büyük bir Dinky (kompakt, flep-üst crossbody çantası), bir parkçı çantası veya bir tutma cüzdanı arasından seçim yapabildim, ancak internette şu anda çok fazla Daha fazla seçenek mevcuttur. Sonuçta, eyer çantasını en çok sevdiğime karar verdim. Oldukça rahat bir stil olduğunu düşünürsek, çoğunlukla gün boyunca kullanacağımı ve çantanın performansını beğendiğimi anladım. İki ayrı bölmeye ek olarak bir iç fermuarlı cebine ve iç kısmı kapalı tutan bir çıtçıt vardır. Boyutun her gün getirdiğim her şeyi tutmak için en iyisi olacağını söyleyebilirim. Bir karar, bir dizide!

Sırada renk vardı, aynı zamanda içgüdüsel olarak nötrlere doğru yönlendirmeme rağmen, beyaz veya siyahtan biraz daha eğlenceli bir şey seçmek istedim. Şakayık denilen açık pembeye yerleştim ve yaptığım için çok memnunum. Çantam pembe olmasına rağmen, nötr olarak çalışıyor ve çok fazla siyah, gri ve beyaz giydiğim için renk, gardırobuma mükemmel bir şekilde şekillenecek.

Sonunda, eğlenceli kısım – uyuşukluk zamanı oldu! Şu anda hediyelik eşya pimleri, çiçek çayı artan yamalar veya kır perçinleri adı verilen eğlenceli emoji pimleri eklemeyi seçebilirsiniz. Sele torbasındaki çay güllerinin görünümünü cidden sevdim ve onları gerçekten düşündüm, ancak sonunda Prairie Rivets’in görünümünü daha çok sevdim. Ayrıntılarınızın yerleştirilmesinden renklere kadar kişiselleştirebilirsiniz. Tüm seçimlerinizi yaptığınızda, çantanızın tam olarak nasıl görüneceğini önizlemek için her birini mağaza içi iPad’de seçebilirsiniz.

İşyerinde bir eğitmen zanaatkörü

Kişiselleştirilmiş Hang, çantayı yüzeye tanımlamak için tanımlanır

Tamamlanan ürünün bir önizlemesi

Benim için en zor kısım, monogramlı asma etiketimi şekillendirmenin zamanı geldiğinde sonunda geldi. Anında anladım, baş harflerimle altın bestesi istediğimi anladım, ancak bunların yerleştirilmesini ve dahil olmak isteyip içermediğimi seçemedim! Sonunda, baş harflerimi ortada sevimli bir arı ile az bestelemeye ve seçtiğim şeyi seviyorum. Çantamı el yapımı eğitmen zanaatkarı, 25 yılı aşkın bir süredir eğitmene yardımcı oldu ve tüm süreçte bana yardımcı olmak için oradaydı. Tüm deneyimi çok daha şaşırtıcı hale getirdi.

Bazı kişiselleştirme deneyimlerinde, çantanız başka bir yerde üretilirken ve size gönderilirken seçeneklerinizi ve daha sonra haftalar bekleyin, ancak zanaatkar çantama başladığında keyif aldık. İlk önce şablonu kurdu, sonra delikleri damgaladı, daha sonra perçinleri ve taşları yerleştirmeye başladı.

Eğitmen Create’i deneyimlemek için 5. Cadde’deki eğitmen evini kontrol ettik, ayrıca NYC’deyseniz, mağaza içi rotaya son derece öneriyorum! Tüm süreç yaklaşık iki saat sürer, bu yüzden sadece gün boyunca kasabada olsanız bile, bir ısırık tutabilir ve çantanızı daha sonra alabilirsiniz veya eğitmen size gönderebilirsiniz. Tüm süreci inanılmaz derecede basit ve çok eğlenceli hale getiriyorlar, aynı zamanda en iyi yanı, benzersiz bir çantanız olması!

Yeni bebeğimi ve eylemde görmek ister misin? Instagram’da bizimle uyduğunuzdan emin olun!

Coach Product, Seç şehirlerinde sunulmaktadır, çok daha fazla bilgi için ve yakınınızdaki bir mağaza keşfetmek için Coach.com adresine gidin

Leave A Comment