Bags
vutui  

Ulusal Çanta Günü için, Gerçek Sevgiyi Kutlayın: Rihanna ve Louis Vuitton x Frank Gehry Twisted Monogram Çantası

Gelecek Ulusal Çanta Günü’nü (10 Ekim Pazartesi) kutlamanın daha iyi bir yolu, Rihanna’nın olaylarını tekrar ziyaret etmekten daha iyi bir yol ” En büyük aşklarından biri ile ilişkisi: Louis Vuitton x Frank Gehry Twisted Monogram Torbası.

Bu çanta ilk kez LV’nin “İkonlar ve İkonoklastlar” koleksiyonunu yayınladığı Eylül 2014’te geri döndü. Bu ortak çantalardan birkaçı gerçekten ünlülerle yola çıktı – belki de tahmin edilebilir bir şekilde, LV X Christian Louboutin tasarımları. Ancak Ri-Ri, Artful LV X Frank Gehry bükülmüş monogram çantasına özel bir fantezi aldı. Ve Dior’dan tonlarca freebies ve örnek kredi alsa da, gezegendeki diğer tasarımcılardan tekrar tekrar bu çantaya geri dönmeye devam ediyor.

Burada 2014 yılında en eski gezilerinden birini birlikte yapıyorlar. Bu çantanın ne kadar özel olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için satın alma işleminde, size sadece Rihanna, Alexa Chung ve Tayland Prensesi’nin onu taşıdığını gördüğümüzü söylemeliyim.

Ve işte kulübe hazır bir Ri-Ri ve Frank, bir kez daha iki yıl sonra birlikte kasabada. Bunun yeni bir çekim olduğunu biliyoruz çünkü Ri-Ri kendi Fenty Puma collabından şiddetli bir çift sürüngen giyiyor.

Bu koleksiyoncunun öğesi, Dior sarma pompaları ve erkeklerin Shirting’den yapılmış bu mavi ince çizgili elbise gibi çok daha kadınsı görünümlerle de iyi gidiyor.

Paps, haftalar önce La’da iyi adamdan çıkarken Ri-Ri ve Frank ile yakalandı.

Torbanın ötesinde, Rihanna, herkes büyük bir trend olmak üzere olduklarını bile bilmeden kadife botlara giriyordu.

Burada Frank’i gerçekten klasik bir Rihanna görünümüne dahil etti. Çok seksi ve zarif ve sonra hala inanılmaz derecede Rihanna uygun görünen kesme şortları giydiğini fark ediyorsunuz.

2015’ten itibaren bu çekimde bir çift Uber popüler Stella McCartney Platform Creepers ile eşleştirildi.

Ancak bu çanta sadece sofistike A-Lister işleri için ayrılmış değil. Ayrıca terler, timbs ve pembe kürk ile donatılabilir!

… Ya da inanılmaz derecede lüks örgü!

Son olarak, işte Rihanna ve Frank’in başlangıçta bir ayrılık çekimi: 2014. Her zaman Paris olacak. ve New York. ve Londra. ve timbs.

Leave A Comment