Bags
vutui  

Lanvin en iyi manbabayı yapar

Stil duygusu olan bir adam, taşıma için yapılması gereken bir adam nedir? Çoğu zaman, erkeklerin tasarımcı çantaları ya da Ed Hardy ya da kadınsı, aynı zamanda lüks, zarif ve hala biraz erkeksi olan birini keşfetme görevi düşündüğünüzden biraz daha zor. Spesifik deri çantalar, koridorun kadın giyim tarafına doğru eğilmek için de görünmektedir, ancak tüm adam üst düzey bagaj dolarlarını naylon veya tuval üzerinde geçirmek istemez.

Lanvin Silahlı Kuvvetler Duffle Bag’a girin. Bu stil, maço ve üst düzey arasındaki en iyi dengeyi vurur ve detaylar sadece bir bayan gibi görünmeden benzersiz olmak için yeterli “Lanvin” dır.

Şimdiye kadar bir Lanvin çantasını okşamaktan zevk alan herkes, markanın derisinin her zaman ne kadar yumuşak hissettiğini tam olarak anlıyor ve bu çanta size sağlıklı bir dozunu ve Lanvin’in imzalı yıpranmış kenarlarını sağlıyor. Bitmemiş yönler, Lanvin’in çantalarından daha hazır giyiminde çok daha yaygın olarak keşfedilmiştir, ancak bu parçadaki yöntemin temkinli kullanılması, torbaya tasarımın standart erkeklik hissini kesintiye uğratmadan imza bir dokunuş sağlar. Erkek çantaları ile ilgili en iyi yanı, elbette, esas olarak unisex olmalarıdır – kadınlar bu seyahat parçasını erkekler kadar çabuk getirebilirler. Neiman Marcus ile 2290 dolara alın.

Leave A Comment