Bags
vutui  

Bir yay çantası gardırobuna mı ihtiyacınız var? Bu altı çantayı 600 doların altındaki

deneyin, 2011 Baharı gibi bir sezon için sadece bir çanta seçmek zor. Renk, yapı ve baskı bol ve bir sezonun çok sayıda harika seçenekle bir araya geldiğinde, gördüğünüz her yeni çantada dolaşmak caziptir. Zenginlikleri biraz yaymak ve paranız için birkaç çanta almak istiyorsanız, hepsi 600 doların altında altı farklı tasarımımız var, bu kendi başlarına veya hatta çok daha fazla saçma Sezon için daha büyük sıcak hava aksesuarları gardırop.

PangeBlog Savvy’de, sıkı bir aksesuar bütçesindeyseniz, 2011 bahar için satın alınacak Kate Spade Essex Scout flep çantasını zaten adlandırdık. Birkaç titiz nötrlere ek olarak bir dizi keyifli şeker renginde mevcut olduğundan, sezon için bir dizi satın almayı planlasanız bile listenizdeki ilk çanta olmalıdır. Bu çanta her şeyi yapabilir – işe gidin, alışverişe gidin, parka git – bir kirpik dövmeden (çantaların yarasa kirpikleri yok, duh) ve son derece mantıklı bir maliyet noktasında, biraz paranız olabilir Seçimlerimizden biri daha bıraktı. Nordstrom ile 395 $ karşılığında satın alın.

Marc’ın Marc Jacobs Hayley Straw tarafından Pangebeblog Smart’ta da son zamanlarda bir bağırışını sağladık, ancak Kate Spade çantası gibi, burada yeniden ortaya çıkıyor. Zarif bir saman taşıma için satın alma işlemi biraz garip olabilir, çünkü saman pratik olarak doğal olarak lüks olmayan bir malzemedir, ancak bu çantadaki parlak renk ve cömert miktarda deri, sadece değerine değer olabilir. savurganlık. Sonuçta, hangi yaz mevsimini bir bilardo mavisi saman tote’den çok daha iyi ifade ediyor? Nordstrom ile 398 $ karşılığında satın alın.

Tamam, bu yüzden herkes işe yaramaya ve hatta büyük olasılıkla istemeyen bazı kadınlar bile neon sarı veya sıcak pembe çanta getiremez. Neyse ki onlar için, Kooba Kiley Satchel bu grafit gölgesinde oldukça muhteşem. Bu çantayı sonbaharda kaydetmeye çok daha eğilimliyim, ancak kendi başıma kendimden çok daha geleneksel bir gardıropta yıl boyunca kullanım için inkar edilemez bir şekilde uygun. Gümüş donanımın parıltısı ve ince kabartmalı yapı, bu çantayı özel hale getirmek için ideal dokunuşlardır ve üstteki metal köşe kapakları, Alexander Wang ve Salvatore’un son zamanlarda gördüğümüz bir ayrıntıdır. Ferragamo. Nordstrom ile 595 $ karşılığında satın alın.

Normalde, böyle bir listede herhangi bir markayı tekrarlamamaya çalışırız, ancak Kate Spade’nin Bahar 2011 koleksiyonu, tuhaflık ve görmezden gelmek için sevgiyle doludur. Kate Spade Little çerçeveli Lella ananas kavraması çok parlak ve pratik olarak çok küçük olabilir, ancak aynı şekilde, tüm varlığımı benzer bir şeyle yatağlamamı sağlayan tıknaz retro-modern rhinestones ile kaplıdır. Ve yani, üzerinde bir ananas var. Bu çanta harika, anlaşmazlığınız geçersiz. SAKS ile 225 dolara satın alın.

Hafta sonu için çantaya biraz ele geçirme kavramını seviyorsanız veya rahat bir şekilde yararlanın, ancak kişisel tarzınız tiki yapısından çok daha boho-eğimlidir, belki de Tory Burch Jamie Little Container taşıma ihtiyaçlarınıza uygun olacaktır. Kate Spade çantası olarak aynı şekilde yanan bir renk popu sunuyor, ancak tamamen farklı bir ruh hali ile ve keskin kırmızı-turuncu rengin 2011’in tamamı için en önemli desenlerden biri olması bekleniyor, bahar. Neiman Marcus ile 450 dolara satın alın.

Ve son olarak, yağmurlu bir gün için bir çanta. Birçok yerde bahar havası durumuna güvenilmeyecek, aynı zamanda Longchamp Darshan Çiçekler Le Pliage Naylon’un taşıdığı gibi ucuz, hava koşullarına dayanıklı bir çantaya sahip olmak sadece tipik bir his. En kasvetli günü bile neşelendirecek şekilde güzel bir basılı çanta taşıma şansını kullanmak büyük bir moda anlayışıdır. Bu ikisi tek bir çantada uyum içinde ve çevrimiçi olarak bir araya gelebildiğinde, kaçırılmama şansı. Nordstrom ile 198 $ karşılığında satın alın.

Leave A Comment