Uncategorized
vutui  

Bottega Veneta Baş harfleri – BV çantanızı

Kişiselleştir Birkaç hafta önce Megs ve ben, Milano’daki Salone del Mobile sırasında düzenlenecek olan İtalyan moda evi tarafından yeni bir çevrimiçi girişimin lansmanına bir davet aldık. Ayrıntılar sıkı sargılar altında tutuldu, tek yapabileceğimiz yeni lansmanın çantalar içerdiğini tahmin etmekti. Ayrıntılar bir yana, kısa yolculuk Bottega Veneta, Milano, yeni çantalar, makarna ve taze yerel burrata peynirini içerecekti. beni kaydet.

Milano’ya geldikten kısa bir süre sonra, BOTTEGA Veneta baş harfleri kampanyasıyla tanıştığımız BV merkezine gittik. Şirketin “kendi baş harfleriniz yeterli olduğunda” sloganının bireysellik ve güvenini genişleten müşteriler artık en sevdikleri el işi Bottega parçalarını bir monogramın güzelliğiyle süsleme seçeneğine sahipler. Bottega Veneta’nın yaratıcı direktörü Tomas Maier, “Bottega Veneta’nın müşteri merkezli bakış açısını bir adım daha ileri götürmesine” izin verdiği için lansman üzerindeki heyecanını dile getirdi.

Çok çeşitli alışveriş, kılıf, elçilerin yanı sıra cüzdanlar, iPad kılıfları, kemerler ve diğer küçük deri ürünler, hepsi imza dokuma intrekciato nappa deriden yapılmış ve iç kısımda süette yeni sırtlı. Deri için renkler, diğerlerinin yanı sıra zengin kırmızı, nero, gök mavisi ve vermillion tonları içerir. Monogramlama yazı tipi üç boyutta (2cm, 2.5cm ve 3cm yüksekliğinde) ve sekiz tonda mevcuttur ve şu anda sadece bir büyük harfli Latin tipi yüzünde sağlanmaktadır.

İlk İzlenimler

Baş harfleri girişimi, Bottega Veneta’dan sevmeye geldiğimiz temiz, sade minimalist görünümlere belirgin bir şekilde taze bir lezzet katıyor. Markanın, diğerlerinden ayrılmak için teknoloji araçlarını ve moda aksesuarlarını kişiselleştirmeye müthiş bir önem veren daha genç bir kalabalığa hitap etmeyi amaçlayan görüyorum. Gelenekçiler tartışmasız yeni özelliği tereddütle kucaklayacak ve değerli intrekitolarındaki boyayı bir klasik rahatsızlığı olarak görecekler.

Katılımdaki her birimizin kendi çantamızı seçme ve başlatma fırsatı verildi. Megs, Ebano Intrecciato VN Cross Body Messenger’ın alt köşesinde kolay bir yeşil ‘V’ seçerken, baş harflerinin renkli bir yorumuyla Nero Intrecciato Nappa Tote seçti. Birkaç kısa saat sonra, bir esnafın ipekleri dikkatlice ipek baş harflerini arka odadaki deri üzerine taramasından sonra çantalarımız almaya hazırdı. O zamanlar ne yazık ki mümkün olmayan okuyucularımız için monogramlama sürecini yakından analiz etmeyi ummuştuk.

Dokuma Nappa Intrecciato ile çalışmasını sağlamak için baş harflerini ideal etmek için ayların Bottega’da geçirildiğini öğrendik. Daha yakından incelendiğinde, BV, boyayı deri üzerinde uygulayarak iyi bir iş çıkarmış gibi görünmektedir ve ayrı ayrı çapraz geçişli deri şeritleri arasındaki ince boşlukları sıkıca dolduruyor. Baş harflerin günlük kullanımın uzun süreli gerilime dayanabileceği ve deri doğal esnekliği ve gerilimi zamanla gösterilecektir.

Anladığım kadarıyla Bottega, bu girişimi ürün serisine sabit olarak dahil etmeyi amaçlıyor ve gelecekte daha da geliştirmeye devam edecek.

Bu arada, gardırobunuza modern, genç bir bükülme ile klasik, hafif zımbalar eklemek istiyorsanız, Bottega Veneta baş harflerine göz atın ve kendi çantanızı veya aksesuarınızı özelleştirmek için sezgisel çevrimiçi arayüzle oynayın.

Fiyatlar küçük deri ürünler için 400-800 $ ve totes ve haberci çantalar için yaklaşık 1.500-2.200 $ arasında değişmektedir. Çantalarımızın her birine ilişkin kişisel incelememiz yakında gelecek!

Leave A Comment