Uncategorized
vutui  

Prada, ilk koleksiyonunu ortak yaratıcı yönetmenler Miuccia Prada ve RAF Simons’dan

bu yılın başlarında piyasaya sürdü, moda dünyası Raf Simon’un Miuccia Prada’ya ortak yaratıcı yönetmeni olarak katılacağı açıklandığında inanılmaz derecede buzzy haberler aldı. marka. Simon’un, Christian Dior, Jil Sander ve Calvin Klein’daki ipuçlarıyla inanılmaz derecede etkileyici bir özgeçmişe sahip. Tasarımcı markalarındaki ayaklanmalar norm olduğu için haberler bu kadar şok edici değildi – bir tasarımcı içinde ve diğeri çıktı. Duyurunun en ilginç kısmı, Bayan Prada’nın markanın dümeninde kalması ve ikisinin 2020’ler için Prada’nın geleceğini yeniden tasarlamak için yan yana çalışacağıydı. ve ilerleyen Prada markası için gerçek bir temel oluşturmak için birbirlerinin bakış açılarını ve temel değerlerini birleştirerek sahip oldukları yeniden canlandırın.

Bahar 2021 için marka, teknolojinin insan iletişiminin ve etkileşiminin hayati bir parçası haline geldiği bir dönemde ortak-toplu işleyicilerin Prada için ilk koleksiyonunu piyasaya sürdü. Bu yeni normalden ilham alındı ​​ve koleksiyon kaçınılmaz olarak dünyanın güncel olaylarıyla şekillendi. Bu sezon moda, yaratıldığı zaman dilimine hem bir yansıma hem de tepki olarak sunuluyor ve sonuç yepyeni bir Prada.

“Bu, Prada’nın ne anlama geldiğine dair bir koleksiyon – Prada kavramı. Prada’nın bugün ne anlama gelebileceğini bulmak, başka bir bakış açısıyla, başka bir bakış açısı. ” – Miuccia Prada, RAF Simons ile ilk kez çalıştığında.

Koleksiyon bir bütün olarak ikonik Prada ev kodlarını bir kenarla birleştiriyor – koleksiyon boyunca markanın klasik üçgen logosuna odaklanıyor. Çantalara gelince, Simons ve Prada pratiklik ve işlev üzerine odaklanan tasarımlar sergiledi. Naylon sırt çantaları, ilave fonksiyon için ceplere eklenir (ve RTW gardırop da naylon ceplere sahiptir). Diğer tasarımlar, şık, yapılandırılmış bir üst sap ve temiz bir flep omuz çantası gibi mevcut zamanları yansıtan daha basit ve eşleştirilmiş. Genel olarak, bu koleksiyonla Simons ve Prada, özellikle markanın RTW’sine odaklanarak bu yeni Prada’nın temelini oluşturdular. Aşağıdaki koleksiyondan çantaları görüntüleyin.

[Prada üzerinden görüntüler]

Leave A Comment