Uncategorized
vutui  

Sonbahar öncesi

en iyi 50’den fazla el çantası, büyük markalar tarafından yaz satışları ve tam ölçekli düşme varışları arasında mağaza raflarını doldurmak için kullanılan, ancak yüksek bir mini mevsimdi. -İnd Pazarı Yenilik ve ürün karmaşası için yakın bir susuzlukla, hemen hemen her marka, eski düşük anahtar sezonu için tam bir hazır giyim, ayakkabı ve aksesuar serisi sunuyor. Sadece en büyük markalar hatları tam ölçekli, tüketici dostu gözlüklerle sunuyor ve buraya geliyoruz.

Hem her zaman öne çıktığımız tasarımcılardan hem de çanta oyununa daha az bilinen veya tamamen yeni olanlar için en iyi el çantalarını bulmak için düzinelerce küresel marka tarafından Vogue Runway’e verilen görünüm kitaplarını ve basın görüntülerini yırttık. Önümüzdeki hafta New York Moda Haftası’ndan başlayarak 2016 sonbaharında markaların neler olduğunu görmeye hazır olduğumuz için aşağıdaki tüm sonuçlarımıza göz atabilirsiniz.

Eksik olan birkaç önemli marka var; Céline, Proenza Schouler ve Chloé, koleksiyonlarının görüntülerini, taklitçileri kurtarmak için mağazalara çarpana kadar kamuya açık hale getirmemeyi seçtiler ve Louis Vuitton henüz son 2016 öncesi koleksiyonunu göstermedi (ve ben Ne zaman veya ne zaman olacağı hakkında herhangi bir bilgi bulun). Bu koleksiyonlar hakkında daha fazla bilgimiz olduğunda, sizi güncelleyeceğiz.

3.1 Phillip Lim

Akris

Alexander McQueen

Alexander Wang

Alexander Wang

Altuzarra

Altuzarra

Giorgio Armani

Bottega Veneta

Şen

Christopher Kane

Koç

Koç

Delpozo

Delpozo

Dior

Dior

Emilio Pucci

Fendi

Fendi

Givenchy

Gucci

Gucci

JW Anderson

JW Anderson

Lanvin

Lanvin

Maison Margiela

Maison Margiela

MAYET

Marchesa

Max Mara

Michael Kors

Miu Miu

Nina Ricci

Olympia le-tan

Bez ve kemik

Ralph Lauren

Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff

Kırmızı Valentino

Kırmızı Valentino

Rochas

Chloé tarafından görün

Stella McCartney

Thom Browne

Thom Browne

Tory Burch

Tory Burch

Valentino

Valentino

Versace

Versace

Leave A Comment