Uncategorized
vutui  

Son zamanlarda sevgi dolu: Valentino Rockstud Spike Zincir Çantası

Ben kendi kendini ilan eden bir züppe. Ben olduğumu biliyorum ve dürüstçe bu konuda utanmam yok; Ancak, banka hesabım için de aynısını söyleyemem. Kuşkusuz sadece tasarımcı çantalardan sonra şehvet olsa da, Valentino çantaları her zaman çantam seven radarımda değildi. Birkaç yıl önce, rockstuds’un tarzım olmadığına yemin ettim, ama kalma güçlerini inkar etmek yok. Her mevsim, Valentino, imza saplamalarını yeniden keşfetmenin yeni yollarını bulur ve hem alakalı hem de modaya uygun kalmalarını sağlar. Valentino Rockstud Spike zincir çantasına derinden aşık olduğumda önceki görüşlerime biraz geri dönmek zorunda kaldım. Görünüşe göre bu sonbahar, rockstuds sadece benim tarzım ve bu madenlerden birini yapmam gerekiyor.

Bu şekil üç boyutta gelir. En büyüğü basitçe rockstud başak zincir çantası olarak adlandırılırken, iki küçük boyut orta ve küçük olarak adlandırılır. Ellerimizi kırmızı renkte bir orta rockstud başak zinciri çantasına ve fildişi en büyük boyutuna aldık. Bu rockstud çantaları serisi her yerde çarpıcı. Göz alıcı detaylara sahip kapitone deride, çanta omuz veya çapraz gövde üzerine giyilebilir, ancak üst sap olarak da taşınabilir. Zincirin çıkarılması çok kolay ve ne kadar çok yönlü olduğunu seviyorum.

Büyük olanı, çapraz gövde için biraz fazla büyük buldum ve kesinlikle bir üst sap olarak tercih ettim, ortam nasıl giyersem mükemmeldi! Bu Goldilocks, ortamı benim ve günlük ihtiyaçlarım için ‘doğru’ buldu. Ortam, günlük bir çanta için ideal bir boyutken, büyük bir günlük çanta olarak en iyi şekilde çalışır. Her iki durumda da, bu güzelliklerden biriyle yanlış gidemez!

Her iki boyutta da bir iç fermuarlı cep ve iki yarık bölme bulunur. Hem zincir hem de üst sap, maksimum çok yönlülük için kolayca çıkarılabilir – bence çok havalı! Orta rockstud zincir çantası için genel boyutlar 9 ″ x 6,3 ″ x 2.5 ″ ve net-a-porter üzerinden 2.795 $ karşılığında satılırken, rockstud zincir çantasının boyutları 11.8 ″ x 7.9 ″ x 7.3 ″ ve perakende fiyatı Nordstrom üzerinden 3.195 $.

Saks aracılığıyla bu eğlenceli, korkak ve tüylü Valentino spor ayakkabıları ile kırmızı çantayı şekillendirdik

Leave A Comment