Bags
vutui  

PURSEBLOG soruyor: Büyük çantaların geri dönüş yapması için heyecanlı mısınız?

Yeni Kış 2017 Lookbook’unda Céline, en yeni çantalarından birinin ana işlevinde çalıların etrafında atmıyor: Büyük çanta, büyük. Bunu adlandırmanın yanı sıra, marka bir yıl önce olduğu gibi tahmin ettiğimizi kabul etmiş gibi görünüyor: desen sarkaç mikro-mini çantalardan büyük meslektaşlarına sallandı. O zamanlar bunun harika bir şey olduğuna inandık. Şimdi biraz daha şüpheliyiz.

Çantalar söz konusu olduğunda, performans kral olmalıdır. Getirme veya içine girmek için bir acısa, muhteşem, kusursuz bir şekilde yapılan bir çantanın anlamı nedir? Belirli bir noktada olduğu gibi, sahip olduğunuz her şeyi bir çanta ucunda işlevsel olmayan bölgeye getirme yeteneğine sahip değil mi?

Bir zamanlar, büyük bir çanta bağımlısıydım ve yakın zamana kadar, doğrudan bu yaşam yöntemine geri dönmeye hazırlandım. Yine de hareket etmeye hazırlanmak için çanta depolamamla başlayana kadar bu. Geçmişteki büyük çantalarımı ne kadar çok denedim, içinde hiçbir şey olmadan bile o kadar hantal görünüyorlardı. Büyük bir çantayı doldurmanın yanı sıra her zaman çok caziptir; Daha fazla yer varsa, neden bir şey temizleyelim? Onlara birkaç şey daha atabilirsem sabah acele ederken neden eşyalarımı düzenlediniz?

Keşfettiğim şey, düzenleme gereksiniminin aksesuar hayatımda gerçekten hoş bir şey olması; Büyük bir şey getirmeyi seçtiğimde, genellikle eve döner dönmez mümkün olan en küçük çantaya geri dönerim. Görevler veya hafta sonları için, anahtarlarım, cüzdan, güneş gözlükleri ve telefonumdan daha fazla bir şey gerekmez, o zaman neden tüm bu ek çanta gerçek mülkiyeti, altta dolaşan veya kendime sağlayan dört şeyle taşımayı seçeyim Gerçekten kullanmayacağım birçok şeyi çekme şansı?

Dizüstü bilgisayar veya dosya getirmeyi gerektiren kişiler veya bir çanta bebek çantası olarak ikiye katlanmasını isteyenler için, büyük çanta yeniden dirilişi kesinlikle olumludur. Geri kalanımız için, benim gibi bir şeyseniz, sadece zevk almadığınız gereksiz bir cazibe olabilirler.

Hangisi sen? Yorumlarda anlayalım.

Leave A Comment