Bags
vutui  

Ünlüler, Beverly Tepeleri’ne ve Fendi çantalarına ve Fendi çantalarına ve

Hermès’in çok fazla bir sürü, bir sürü süper model de dahil olmak üzere Cannes’e bağlı eller tercih edilen eller aşağı getiriyor. Birkin, özellikle favori, diğer stiller temsil edildi. Birkin seçen herkes bu hafta Fransa’ya gitmedi. Bunlardan birkaçı, saygın yemekler veya perakende ikramlarında biraz para azaltmak için Beverly Hills’in diğer tarafına gitti.

Christie Brinkley
Supermodel efsanesi Christie Brinkley, Beverly Hills’te David Foster ve parlak beyaz bir Fendi 2Jours ile birlikte kokuşmuş bir şekilde arttı. Zevkli beyaz blazer ve çift denim kombinasyonu ile iyi eşleşir. Neiman Marcus (1.900 $) ile Fendi 2Jours çantasını alışveriş yapın

Jennifer Garner
Jennifer Garner, tercih ettiği Brunello Cucinelli çantalarından birini ve kiddoslarını geçen Pazar kiliseye getirdi. Neiman Marcus aracılığıyla Brunello Cucinelli Bags alışveriş

Jessica Alba
Jessica Alba, Beverly Hills’teki kızlarıyla birlikte bir öğle yemeği randevusu için bu küçük beyaz Furla Metropolis çantasını seçti. Shopbop aracılığıyla Furla Metropolis çantasını alışveriş yapın (197 $)

Kendall Jenner
İşte Kendall Jenner, devasa bir Hermès haut ile LAX aracılığıyla Cannes’a gidiyor. LA ve Cannes gece kulübü sahnesi arasında kesinlikle çukur durağı olmayacak gibi giyinmiş.

Molly Sims
LAX’taki süper modeller geçitimiz Molly Sims ile devam ediyor ve kendi Hermès çantasını uçuş terminali güvenliği ile değiştiriyor. Tabii ki Cannes’e bağlı.

Morgan Stewart
Beverly Hills yıldızı Morgan Stewart’ın zengin gençleri, Beverly Hills’teki (doğal olarak) parlak kırmızı Birkin ile Fig & Olive’den ayrıldığı tespit edildi.

Rihanna
İşte NYC’deki Ocean’ın 8 setinde RI-RI. Sahneler arasında bir Dior eyer çantası getiriyor. Vestiaire kolektif aracılığıyla Dior alışveriş

Sofia Vergara
Hermès Birkin
Son olarak, yol için son bir Birkin. Beverly Hills’teki Martha Medeiros’ta biraz satın alan Sofia Vergara’nın kolunda.

Leave A Comment