Bags
vutui  

Moreau Cüzdanları

Tanıtmak Hermes’in başarısını ve Louis Vuitton’un çok daha üst düzey, tüm deri ürünlerle tarihinden yararlanmaya yönelik son kayması, herhangi bir gösterge türüdür, ultra yüksek uç Deri Ürünleri Pazarı, özellikle Fransız Mirası’nın yanı sıra miras ürünleri için neredeyse sınırsız bir açlığa sahip gibi görünüyor. Zarif cüzdanlar için açlıktan ölen gereksinimi karşılamaya yardımcı olmak için 19. yüzyıl Fransız deri markası Moreau, yeniden başlatıldı ve çantaları ABD’deki Barneys için özel.

Fransız tarzı ve işçilik her zaman yüksek kalitede ve modadaki durumun belirteçleri olmuştur ve bu yüzden bu markalar şimdi en iyisidir. Üst düzey Batılı maliyetler sadece Joneses’e ayak uydurmak isteyenlerden daha özel, kısıtlı ve maliyetli bir şey arıyor, ancak gelişen oryantal pazarlardaki tüketiciler miras ürünlerini de fiili işaretler olarak arıyorlar. yakın zamanda yüksek sosyal statüleri. Bu oryantal pazarlar çoğundan çok daha hızlı ilerlediğinden, süslü bir logo çantası hile yapmayacak; Tüketiciler giderek özel, el işi olan ve maliyet etiketlerinde bir tarih duygusu içeren parçaları arıyorlar.

Moreau burada devreye giriyor. Başlangıçta 1800’lerin ortalarında Fransa’da kurulan marka, en azından kısmen köken hikayesinden yararlanmak için yeniden canlandırıldı. (Sonuçta, etrafta dolaşmak için çok fazla miras var. Bu yenilenemez bir kaynak.) Markanın sınırlı, oldukça kolay çanta koleksiyonu Fransa’da, elle, Moreau’nun sararçuklarında yapılacak. Beklediğiniz gibi görünüm, Hermes’in temellerinden birkaçını hatırlıyor, ancak harika bir yöntemle – bağırmak yerine soyağacıları hakkında fısıldayan klasik, pratik stiller. Eğer arkadaşlarının gardırobu zaten Hermes ile dolu olan ve merakla gerçekten soracakları yeni bir şey almak istediğiniz bayan türüyseniz, muhtemelen bu Moreau çantalarından biri sizin içindir.

Moreau Bregançon Zip Tote
Barneys aracılığıyla 3.100 $

Moreau Bregançon Açık Tote
Barneys aracılığıyla 2.890 $

Moreau Chenonceau Messenger Çantası
Barneys aracılığıyla 3.200 $

Leave A Comment