Bags
vutui  

Ya

için yeni ve geliştirilmiş edie tote, tasarım ekibi, bu yazın yakın zamanda güncelleştirdiği Edie Tote’yu ilan etmek için kendinden geçmiştir! Yüksek işlevsel olarak moda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerden, mevcut Edie’nin pratikliğini geliştirmek ve görünmesini sağlamak için güncellemeler yapmaya karar verdik. Bu küçük fakat gerekli değişiklikler bu Edie’yi en çok tote çantasını yapacaktır.

Yakında, iki farklı tarzda, standart bir şekilde giyerek veya yepyeni bir görünüm oluşturmak için çantayı iç snaps bağlarıyla kurarak iki farklı tarzda sallayabileceksiniz! Yukarıdaki fotoğraf iki görünümü göstermektedir. Dizüstü bilgisayarınızı hatta Sinching Snaps bağlarıyla sabit tutabilirsiniz. Mevcut Edie’nin stoklarımızdaki diğer ilavesi daha güçlü bir kapanış manyetik yapışmasıdır, böylece toprağınızı gününüzü almak için ihtiyacınız olan her şeyle paketleyebilirsiniz.

Sonraki üretim yaptığımız sonbaharda, yükseltilmiş bir Edie’yi çok daha fazla işlevsel ve hiç olmadığı kadar çok daha fazla ekleme ile serbest bırakma konusunda çalışıyoruz! Deringing ekle ve daha güçlü çırpma ile birlikte, gelecekteki üretimimiz Edie’deki çalışmalarımız, daha fazla güncelleme bile gerçekleştirecek. Bazı büyük güncellemeler, şekli korumak ve dayanıklılığını arttırmak için sağlam bir alt içerir. Daha temiz bir dış tasarım yapmak için ön cep haritasını kaldıracağız, ancak endişelenmeyin, bol miktarda cep. ve ek bir seyahat çantası özelliği için arkada bir deri açıklığı. Ayrıca, totes yeni gelecek, asla görmeden önce Brynn Capella Deri renkleri aşık olacaksınız. Bu tote uzun koşu için seninle birlikte olacak.

Bu yaz ve hatta daha yeni ve gelişmiş Edie’nin bu sonbaharda gelip daha yeni ve gelişmiş Edie’nin geldiğine çok daha yeni ve gelişen Edie’nin geldiğine çok daha yeni ve gelişen Edie’nin geldiğine çok daha yeni ve gelişen Edie’nin geldiği çok daha yeni ve gelişen Edie’nin geldiği çok daha yeni ve gelişen Edie’nin geldiği çok daha yeni ve geliştirilmiş olan Orada görüşürüz!

Bunu Paylaş:
Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Sizin için bir Crossbody Hobo Çantası mı? 23 Ocak, 2022 “Gelişen Tasarımcılar”
Tote-müttefiki öne geçti 23, 2016 “Tasarım”
Ne uyuyor: seyahat çantasıMarch 24, 2015 “şehir hayatı”

Leave A Comment