Uncategorized
vutui  

Sürdürülebilirlik yeniden satış pazarını hüküm sürerken, cüzdanlar artık bir primle gelmez

Sürdürülebilirliğin yanı sıra ikinci el alımının şimdi çok sayıda en iyisi için akılda olması ve toplumumuzun Son birkaç yıl çok daha sürdürülebilir bir gelecek yönünde. Sürdürülebilirlik hareketini tam olarak desteklediğimi belirterek bu yayını ön plana çıkarayım, aynı zamanda en iyi dikkatimi çekmenin yanı sıra yapabileceğim yere katkıda bulunmayı da deneyeyim. Sürdürülebilirlik konusunda profesyonel değilim, ancak konuyu gerçekten düşünüyorum ve bu konuda olabildiğince çok keşfetmeye çalışıyorum. Bu yayın, sürdürülebilirliğin harika bir şey olup olmadığına karşı cüzdanlarımı satma açısından odaklanmıştır (inandığım programın!).

On yıldan fazla bir süredir cüzdanlarımı yeniden satıyorum ve belirli markaların değerlerini diğerlerinden çok daha iyi tuttuğunu her zaman keşfettim. Deneyimlerime göre, Louis Vuitton, sürekli olarak değerini tutan markalardan biriydi, iyi bir geri dönüş yapmak ve yeni bir eve teklif ettiğimde çok az bir vuruş yapmak için güvenebileceğim birkaç şeyden biri. Aslında, daha nadir Louis Vuittons bile bir prim geldi. Louis Vuitton’dan bugüne kadar sürekli olarak satın almamın nedenlerinden biri, eğer bir çantadan tükenecek olsaydım, bunu iyi bir fiyata sunabilirim. Bu artık doğru olmayabilir.

Geçen hafta, tırnak için iyi anlaşılmış bir dizi üst düzey konsinye sitesine resimleri ve iki Louis Vuitton çantamın açıklamalarını gönderdim. Ben de teklif ettiğim kadar teklif ettiğimden bahsettiğim, üç siteden ikisi ile çanta aldım, ayrıca bir satıcı olarak anlaşmanın değerinden memnun kaldım. Şu anda satış yapmayı düşündüğüm her iki çanta da mükemmel bir şekilde bakılıyor, tuvale veya iç astara aşınma göstergeleri yok. Her iki çanta da vachetta kulpları var ve bunlardan biri henüz nadiren kullanıldığı için henüz patine yapmaya başlamamıştır. Farklı alıntı talepleri gönderdiğimde, yeniden satış sitelerinin kar elde etmesini zorunlu kıldığım için onlar için ödediğimi almayı beklemiyorum, aynı zamanda kesinlikle bunu hesaba katıyorum, ancak aldığım alıntılar çok , son derece düşük (şok edici bir şekilde).

Bu beni kendime neyin değiştiğini sorma yoluna götürüyor mu? Tüketiciler çok daha sürdürülebilir bir şekilde çevrimiçi olarak yönlendirilir. Uzun yıllar boyunca insanlar, karbon ayak izlerini azaltmamak için kar elde etmek için çantalarını teklif ettiler, ancak artık değil. Çok daha çevre dostu olmak için satın alma işleminde, tüketiciler yeniden satış pazarına hem de satın almak için akın ediyorlar, bu da yeniden satış pazarında çok daha fazla çanta sunulduğunu ima ediyor. Yeniden satış piyasasının her zamankinden daha fazla seçeneği olduğu için olağanüstü. Sürdürülebilirlik açısından, bunun harika olduğuna ve yeniden satış pazarlarında düzenli bir tüketici olarak, anlıyorum. Maliyetin bir kısmında bir tasarımcı çantası puanlamaktan çok daha iyi bir şey yok, satın alma sonundaki kişi defalarca ve bir mali ve çevresel açıdan fantastik bir zevk alıyorum.

Ancak, şimdi satış tarafındayım ve kendimi yırtılmış hissediyorum. İç ikilemim var. Çantalarımı satın aldığım şeyin dörtte birinden daha azına sunuyor muyum yoksa onlarla birlikte sonbaharda olacağımın yanı sıra onlara tutunur muyum? Belirli bir noktada, biraz istifliyormuş gibi hissediyorum, aynı zamanda son zamanlarda koleksiyonuma birkaç satın alma ekledim, bu yüzden birkaçının gitmesine izin verecek alan varmış gibi hissediyorum. Muhtemelen yapılacak en iyi şey olduğunu anlasam bile, bu kadar büyük bir hit yapmak zor.

Şimdilik, bu kadar düşük bir dolar tutarı tercih etmelerini ve muhtemelen birkaç ay içinde bir kez daha denemelerine izin vermediğime inanmak için uzun zaman ayırmayı seçtim.

Leave A Comment