Bags
vutui  

Yıldız çantası seçimlerinin en son mahsulü, Hilary Swank’tan Khloé Kardashian’a

kadar herkesi içerir. (Amanda her zaman bu seçimleri yapmak için ünlü resim yığınlarıyla dolaşmakla görevli oldu. Proenza Schouler gibi Chloé de şu anda şüphelendiğinizden daha belirgin. Her iki marka da bir mevcut BT çantasına sigorta talebinde bulunmasa da, sizi şaşırtabilecek birkaç kişi de dahil olmak üzere, onları normalde getiren özel bir ünlü hayran kitlesine sahipler.

Hilary Duff
Proenza Schouler Patchwork Konteyner Çantası
Neiman Marcus üzerinden Proenza Schouler alışveriş
Hilary Duff, bu lüks, çok dokulu proenza çantasını Batı Hollywood’daki bir tırnak salonuna getirmeyi seçtiğinde Chanel’i evde bıraktı. Bu muhteşem çanta, Proenza Schouler’in 2014 öncesi koleksiyonundan. PS konteyner çanta trenine atladığında biraz şaşırdım, ancak bu stil en azından masaya yeni bir şey getiriyor.

Hilary Swank
Chloé Drew delikli omuz çantası
Bergdorf Goodman üzerinden 1.990 $
İşte Beverly Hills’teki Hilary Swank, 2014’ün en önemli çantalarından birini olarak adlandırdığımız bir Chloé çantasının çekici, delikli bir versiyonunu getirin. Bahar teslimatları şimdi geliyor, bu yüzden tam olarak nasıl göreceğiz Hızlı bir şekilde sunuyorlar.

Kendall Jenner
Givenchy çivili pandora çantası
Net-a-Porter üzerinden Givenchy’yi alışveriş yapın
Kardashian-Jenners, resim hizmetimizin Beverly Hills’de “tıbbi binalar” olarak adlandırdığı şey etrafında saçma bir zaman harcıyor. İşte Kendall Jenner, çivili bir Pandora ile böyle bir bina bırakıyor. Pandora’nın sevmediğim tek yinelemesi bu; Bu dev saplamaların bu tasarıma bir şey eklediğini hissetmiyorum.

Khloé Kardashian
Hermès Birkin
İşte Khloé Kardashian, tercih edilen bir Kardashian uğrakını – spor salonundan – tercih ettiği Hermès Birkins’ten biri ile bırakıyor. Aslında, bu onun atanmış “spor salonu Birkin” olabilir.

Marion Cotillard
Christian Dior kadını Dior Mini Tote
Fransız olduğunuzda moda gerçekten bu kadar zahmetsiz mi? Marion’un karışık çizgileri, leopar şal, mini kadın dior ve fantastik Stella McCartney güneş gözlükleri onun üzerinde çok doğal görünüyor.

Nicole Kidman
Louis Vuitton x Christian Louboutin Satın Alın Tote
Select Louis Vuitton Collab çantaları, çıkışlarından birkaç ay sonra ünlülerle öne çıktı. Yine de Louis Vuitton ve Christian Louboutin’in gerçekten sevdiği bir çantada birlikte çalıştıklarında gerçekten şaşırmalı mıyız? Büyük olasılıkla, Louis Vuitton simgesinden ve ikonoklast koleksiyonundan diğer çantalar kesinlikle daha çok karşılaşmadı.

Rachel Zoe
Saint Laurent Sac de Jour Bag
Matchesfashion.com aracılığıyla 2.890 $
İşte Rachel Zoe, West Hollywood’daki Craig’in yemek ve Black Sac de Jour getirin. Haftanın başlarında bu çantayı uzun süre ele geçirdim. Kısacası, çoğunuz gibi, sürekli popülerliğinin şaşırtıcı olduğunu keşfediyorum.

Reese Witherspoon
Sıra Satchel 12 Tote
Net-a-Porter üzerinden 2.850 $
İşte benim sevgilisinden birini kullanarak Reese Witherspoon, favorim olan “Paps tarafından fotoğraflandığımı kabul etmeyeceğim” yüzleri. Satırdan çantasının yanlış şekilde uğraşabileceğine inanıyordum, ancak hayır. Gerçekten o kadar basit. yanı sıra pahalı.

Leave A Comment