Bags
vutui  

Şimdi ideal hakkında hangi tasarımcı markası çok kendinden geçmişsiniz?

Son birkaç yıl içinde, el çantası dünyasında, büyük moda evlerinden sevilen yaratıcı yönetmenlerle, sadece başka bir güç merkezi markasına adım atmak için istifa eden bazı ciddi değişiklikler oldu. Adlandırılacak çok şey var, ancak bazı ana örnekler Riccardo Tisci (Givenchy’den Burberry’ye), Clare Waight Keller (Chloé’den Givenchy’ye), Daniel Lee (Celine’deki tasarımcıdan Bottega Veneta’ya) ve Hedi Slimane (Saint Laurent’ten Celine). Her tasarımcının marka imajının önceki rollerinden tamamen farklı olduğu yaratıcı bir yönetmen rolüne geçtiğini belirtmek çok önemlidir. Buna ek olarak, her birinin geldikleri rollerde önemli bir etkisi oldu, bu da hareketlerini çok daha şok edici hale getirdi. Muhtemelen en sıra dışı olanı, sevgili tasarımcı Phoebe Philo’nun Celine’den istifa ettiği ve yerini Hedi Slimane aldı. Slimane’nin marka için ilk tasarımları, Celine adanmışlarının alışkın olduğundan çok farklıydı ve birçok hayran sevinmek yerine geri tepti.

Slimane hala Celine’de temelini bulurken, değerli tasarımcı Clare Waight Keller Givenchy’de bir oluğa giriyor. Waight Keller, Drew ve Faye gibi Chloé hitlerinden sorumluydu. Her ikisi de yaratıcı yönetmen rolünden ayrılmasına rağmen, marka için hala büyük satıcılar. Waight Keller’in Givenchy’deki Reigns’i devralacağı açıklandığında, yeni çanta tasarımlarını görmek için çok kendinden geçmiştim. Kendimi her zaman bir Chloé kızı olarak görsem de, özellikle Waight Keller’in marka tasarımlarından zevk aldım ve Chloé’deki bohem havasının Givenchy’nin çok daha sinirli estetiğine nasıl dönüşeceğini ilgilendim.

Waight Keller’in marka için ilk tasarımı olan Givenchy GV3 çantası Mayıs 2018’de çıkış yaptı ve birçoğunuz gibi satılmadım. Ancak sadece 6 ay sonra Givenchy en yeni çantasını Mystic Bag olan Clare Waight Keller yönetimine bıraktı ve ben ilgimi çekti. Bana göre, çanta ilginçti, yeniydi ve hem Givenchy’nin hem de Waight Keller’in estetiğine sadık kaldı. Mistik çantayı takiben, 2019 sonbahar için Givenchy yeni bir çanta daha tanıttı. Eden çantası olarak adlandırılan Sky, istek listemin zirvesine roket attı, ayrıca Waight Keller’in Givenchy’deki çalışması için takdirimi güçlendirdi. Gelecek mevsimlerde, Waight Keller’in Vizyonunun Givenchy’de geliştiğini görmek için çok kendinden geçmişim. Dönüşümün keyfini çıkarmakla çok ilgileniyorsunuz?

Aşağıdaki Mevcut Seçimleri Alışveriş Yapın

Givenchy Eden Küçük Timsah Çanta (2.290 $)

Givenchy Mystic Küçük Tote (2.990 $)

Givenchy Tiny Eden Üstü Yönet Bag (1.350 $)

Leave A Comment