Uncategorized
vutui  

Gucci, sonbahar el çantanız kapalı

şimdiye kadar, hepiniz Gucci’nin büyük hayranları olduğumuzu biliyorsunuz. Alessandro Michele, Gucci’deki Reigns’i devraldığında, marka gerçekten çiçek açtı ve her koleksiyon, alışveriş yapanlar arasında sezonun aranan birçok öğesinden bazılarını çaldı. Ve sadece çantalar değil; Bundan çok daha fazlası. Çekici hazır giyim, ifade yapma ayakkabıları, aksesuarlar ve daha fazlası var.

Sezondan sonraki sezon, Michele ve ekibi bize vurulduktan sonra vuruldu ve markanın yıllar boyunca estetik gelişmesinin görülmesini çok sevdim.

Bu sonbahar farklı değil ve Gucci’nin mevcut koleksiyonu sezonun en iyi trendlerinden bazılarını sunuyor. Gucci’nin bu sonbaharda herkes için, renk bloklu çantalardan hobolara, vintage esintili çantalara ve daha fazlasına kadar bir şey var. Sonbahar bir canlanma zamanı ve bir çeşit yenilenme ve bir gardırop için yeni bir sezonun başlangıcından daha iyi bir zaman yok.

İster bu sonbaharda moda oyununuzu yükseltmek için yeni bir çift bot, bir açıklama paltosu veya el çantası takmak isteyin, Gucci sizi ele geçirdi. Bir kez daha renk engellemeye takıntılıyız ve kimse bunu Alessandro Michele’den daha iyi yapmıyor. Bu sonbaharda taşımak için ideal yeni çanta arıyorsanız, ünlü atbit 1955’in çantaya çekilmesinden daha fazla görünün.

Gucci Horsbit 1955 Çantaya Alın

Gucci Horsebit 1955 Take On Torba sevgili bir çanta ve bu sezon için en uygun. Kontrast kaplama ile bitirilen yeni bir tuğla, kum ve bordo tonları paleti ile tamamlanıyor. Sonbahar gardırobunuza eklemek için ideal bir pop ve farklı renk ve kıyafetlerle iyi çalışacaktır. Şimdi ikonik bir çantanın yükseltilmiş bir versiyonu olan Gucci Horsebit 1955, renk bloklu deride çantaya binen Gucci aracılığıyla 2.850 dolara satışa sunuluyor.

Gucci Horsbit 1955 Çantaya Alın
Gucci aracılığıyla

2.850 $

Leave A Comment