Uncategorized
vutui  

Çarşamba istiyorum: Tod’un Taşıma Çantası

Bir itirafım var: Hiç Tod’un çantam yok. Beni yanlış anlamayın, marka kesinlikle güzel çantalar yapıyor, ancak her zaman ayakkabılarına, yani ünlü sürüş mokasenlerine çok daha fazla çekildim. Ara sıra istisna dışında, çantalar genellikle benimle konuşmuyor – yani şimdiye kadar. Mümkün olan her yöntemde bu çanta ile olumlu tüketiliyorum. Çarpıcı, basit ve gözlerimi üzerine koyduğum andan itibaren tek istediğim, onu evcilleştirmek, sahip olmak ve getirmekti.

Tonal yan panellere sahip yumuşak tahıl deri, aylarda gördüğüm en çekici torbalardan birini geliştirir. Torbanın şekli, renk seçenekleri ve TOD’un taşıma çantasını bu Çarşamba günü ihtiyaç duymayı bırakamayacağım çantayı yapan tamamlanmış ürün hakkında bir şey var.

Esnek tahıl deride bir dizi renk var, ancak daha önce de belirttiğim gibi, seçeneğim tonal versiyonlardan birine gidiyor. Boyutlar büyüktür, ancak aşırı güçlü değildir, bu da bu çantayı iş veya günlük kullanım için mükemmel hale getirir. Tod, asla abartılı dokunuşlar bırakmaz ve bu çanta üzerinde çıkarılabilir yastıklı kayış ve iç kısımda tamamen pürüzsüz süet astar ile görülebilir. Azaltma ile çifte anlaşma sadece 3,9 ″, ancak bu çanta, 37 ″ damla ile uzun süren kayışla getirilen çok daha iyi uyum. Tod’un, son olarak yaptın, şimdi bu çantada olduğu gibi topukların üzerindeyim ve en iyisi şimdi inanabileceğim tek şey. Tods ile maliyet 1.595 $ ‘dır.

Leave A Comment