Bags
vutui  

Bir çanta, iki yol: Saint Laurent Monogramme Timsah Defter Taşıma Çantası

Saint Laurent kesinlikle çantalarını doğru alan markalardan biri. Kendimi sevdiğim Sac de Jour çantası çok aranıyor ve YSL logosuyla taşıma çantalarının birçok yorumundan birini taşıyan birçok insanı görmeye devam ediyorum.

Günlük kullanım için her şeye uyacak kadar büyük bir taşıma çantası buluyorum, çünkü günden akşama kolayca geçiş yaparken el çantası koleksiyonumun ayrılmaz bir parçası. Saint Laurent Croc çantaları için açıkça bir tutkum var (hala bunu istiyorum) ve Saint Laurent Monogramme Croc-efekt taşıma çantasına koştu ve kendimi de çekti.

Bu aslında editörümüz Katherine’in sahip olduğu çanta ve onu seviyor. Python versiyonu yerine bu versiyona karar vermesine yardımcı oldunuz ve şimdi bu tek çantanın etrafına iki görünüm yaratıyorum. Bakın tamamen rahat ve gündelikken, iki görünüm geçmişten bir patlama. Hem görünüme hem de aşağıdaki çantaya göz atın!

Saint Laurent monogramme çantası [net-a-porter ile 2.460 $], çerçeve denim le açık karışım dikiş kazak [net-a-porter ile 400 $], çerçeve denim le skinny de jeanne orta katlı kot pantolon [200 $ Net-a-Porter], Nike enternasyonalist süet Nubuck ve deri spor ayakkabılar [net-a-porter ile 120 $], Isabel Marant Bilezikler [Net-a-Porter ile 200 $], Lanvin yılan zincir çizilmiş şapka [890 $ by Net-a-Porter’ın araçları]

Saint Laurent Monogramme Torbası [Net-a-Porter tarafından 2.460 $], Miu Miu metalik örme üst [Net-a-Porter ile 820 $], Miu Miu Tulle Maxi Etek [Net-a-Porter ile 885 $] , Dolce & Gabbana baskılı brokar Mary Jane pompaları [net-a-Porter ile 1.245 $], Bottega Veneta Gümüş Bilezikler [540 $ net-a-Porter tarafından 540 $], Givenchy Çift Koni Köpekbalığı Küpe İncili Annesinde [470 $ Net-a-Porter’ın Araçları], Tom Ford Temyiz Dudakları ve Çocuklar [Net-A-Porter aracılığıyla 35 $]

Saint Laurent Monogramme Timsah Defter Taşıma Çantası
Net-a-Porter aracılığıyla 2.460 $

Leave A Comment