Uncategorized
vutui  

PURSEBLOG soruyor: Bir çocuk için bir tasarımcı çantası alır mısınız?

Bu, her iki tarafta da güçlü duygular ortaya çıkaracak bir konudur, ancak sahip olmaya değer bir konuşma. İlk tasarımcı el çantamı 7. sınıfta aldım. 13 yaşındaydım. Anneme bir eğitmen çantası için yalvarıyordum ve yıllarca rahatsız edici hissettikten sonra annem hem beni hem de kız kardeşimi istediğimiz cüzdanlara götürdü. İlk tasarımcı el çantamdı ve şimdi anın hayatımı sonsuza dek değiştirdiğini söylemek benim için kolay. Bu hikayeyi birçok kez anlattım ve bazı insanlar 13’ün bir eğitmen çantası için çok genç olduğunu ve diğerlerinin bana ilk çantalarına bundan çok daha erken verildiğini söylediğini söyledim.

Son zamanlarda, yaşları 1’den 10’a kadar değişen birkaç genç kız annesiyle konuştum ve çocukları için bir tasarımcı el çantası alma konusunu araştırdık. Görüşümün çarpık olduğunu biliyorum – her gün tasarımcı çantalarla çevriliyim ve bir gün, eğer küçük bir kızım varsa, bu tutkuyu paylaşmak isterim. Vaftiz kızım son zamanlarda 9 yaşına girdi ve doğum günü için ona bir Gucci çantası almak istedim – bu, kesin olarak. Bunun harika bir hediye olduğunu düşünürken, Vlad’dan büyük bir dirençle karşılaştım. İşte o zaman zihniyle ilgili sorular: ne kadar genç çok genç ve bir çocuğa tasarımcı çantası vermenin artıları ve eksileri nelerdir?

Herkesin ne olursa olsun çocuklarına değer ve takdir aşılabileceğine inanıyorum, ama henüz ebeveyn değilim, bu yüzden ebeveynlerin karşılaştığı tüm sorunların farkında değilim. Tabii ki küçük bir Louis Vuitton hızlı olan küçük bir kız sevimli görünecek, ama çok fazla mı? Bana göre kişisel bir görüş, sizden duymak istediğim bir görüş.

Leave A Comment