Bags
vutui  

Son takıntı: Louis Vuitton Palm Springs Sırt Çantası PM

Monogram ürünlerine gelişen ilgiyi karşılayan daha pahalı ve özel deri seçenekleri olan üst düzey tüketicileri kurarken zor bir dengeleme eylemidir ve Louis Vuitton’un her zaman sahip olduğu bir şey değildir. mükemmel bir şekilde çekildi. Marka, deri oyununda Nicolas Ghesquiere’nin yaratıcı yönü altında adımlar attı ve şimdi monogramlar tekrar modaya uygun hissettiğine göre, LV, bahis yaptığım en az bir çantayı artan ilgiden yararlanacak: Louis Vuitton Palm Springs sırt çantası PM.

Her yerde bulunan LV monogramını almak ve önemli ölçüde değiştirmeden taze hissettirmek uzun bir düzendir, ancak bu tasarımın başardığı bir şeydir. LV’nin monogram sporunun çoğunun çok yardımcı olduğu bej vachetta deri döşemesinin soyulması; Siyah deri aynı anda lüks ve sportif hissediyor, bu da şu anda mevsimsel tarzda çok büyük ve monogramın dernek tarafından güncel hissetmesini sağlıyor. Sıradan, basit sırt çantası şekli de önemlidir ve hem BT hem de trim baskıyı geleneksel, biraz daha havasız orijinal bağlamından çıkarır. Monogramlar serin olduğunda tasarımcı çantaları satın alacak kadar yaşlı olmayan tüketicilere hitap edebilecek bir monogram çanta.

Çanta, markanın şu anki Cruise 2016 koleksiyonunun bir parçası ve Vuitton’u yeni bir potansiyel grubuna tanıtabilen genç, yüksek profilli kadınlar olan Chiara Ferragni ve Kylie Jenner’in kollarında zaten gördük. Müşteriler. Benim açımdan, son anılarda çekildiğini hissettiğim tek Louis Vuitton çantası ve kendi kişisel tarzımla mantıklı olabileceğini düşündüğüm tek Louis Vuitton çantası. Bu benim gibi biri için logolara yönelmeyen biri için tam olarak küçük bir değişim değil.

Çanta ayrıca maksimum etki yaratması için Louis Vuitton’un fiyat yapısında iyi konumlandırılmıştır: 1.650 $ ‘dan, markanın deri seçenekleri kadar astronomik olarak elde edilemez olmadan tam bir lüks fiyat noktasına ulaşır. Palm Springs, markanın kadrosuna çok akıllı bir katkıdır ve dolabıma bir katkı yapmak isterim.

Bu çantayı 1.650 dolara Louis Vuitton üzerinden alabilirsiniz.

Leave A Comment