Uncategorized
vutui  

İşte, geçen hafta itibariyle yeniden satış pazarı ideali

için trend olan şey, resmi olarak bahar ve şimdi çok sayıda yeni bir başlangıç ​​aradığı yılın zamanı (pandemik veya pandemik). Bahar, bir tür rejenerasyonun yanı sıra, bunun da dolaplarımızın temizlenmesinin sadece yaygın olmadığı, ancak aynı şekilde teşvik edildiği gibi yılın zamanının da aynı şekilde olması olağandışı değildir. Buna ek olarak, bu yıl büyük bir bahar temizliği, gardırobundaki hangi ürünlerin gerçekten onlar için yapabilecekleri kadar önemli bir şekilde yeniden değerlendirildiği için özellikle uygundur.

2020, Vestiaire Collective, Fashionphile, Rebag gibi önemli siteler ve gerçekte hem sosyal hem de ekonomik olarak dikkatli tüketiciler için çok daha akılda kalıyor. Lyst, 2019 yılında üst düzey yeniden satış ürünlerine web trafiğinde% 255’lik bir destek bildirdi. Vestiaire Collective’in verileri tarafından bildirildiği gibi, yeniden satış pazarında önde gelen ürünler.

Yeniden satış değeri açısından, bulgular o kadar da şaşırtıcı değildir ve perakende maliyetlerini aşma olasılığı çok yüksek olan çantalar, Kot Patchwork’teki Louis Vuitton Multi Pochette, Louis Vuitton Monogram Gigantial Bumbag ve Chanel’in Yeni 19 çanta. Çok daha alışılmadık bir keşfetme, çağdaş bir ürünün de ‘BT listesi’ yapmasıdır ve Far’ın Rachel çantası perakende maliyetini%25 aşmaktadır.

Tersine, vintage tarafında, bir Louis Vuitton Multicore ürününüz veya dolabınızda bir Gucci Blondie çantanız varsa şanslısınız. Her iki ürünü de arayışlar,% 2300 ve ayın% 207’si katlanarak arttı. Diğer önemli göz atma boostları arasında Dior Diorama ve Saint Laurent’in Kolej Çantası bulunmaktadır.

Bu bahar temizlik yapmaya inanıyor musunuz?

Leave A Comment