Uncategorized
vutui  

Bu Instagram’ın iyi bilinen “It” çantası

arkasındaki hikaye, Instagram feed’iniz boyunca bir öğlen kaydırma, muhtemelen üniversite arkadaşınızın yeni yavrusu, iş arkadaşınızın sosyal olarak ayrılmış karantina düğünü ile yüz yüze getirecektir. Seçimle ilgili birkaç mem, bir sürü ev tasarım hesabı ve izlediğiniz biri tarafından gönderilen bir reklam ya da fotoğraf olarak-ünlülerin ve etkileyicilerin kollarını belirgin bir şekilde örteren belirli bir çanta.

Görünüşe göre, bir Chanel veya Louis Vuitton cüzdanı kadar tarihsel olarak tanınamayan değil, bu, çanta endüstrisini tam anlamıyla bozan doğrudan tüketiciye bir marka olan Senreve tarafından üretilen Maestra çantası-ya da en azından , bin yıllık kuşağın köklü satın alma gücüne açıkça ışık tuttu.

Merlot’ta Mini Alunna ve Ormanda Milli

Kasım 2016’da Stanford tarafından eğitilmiş moda guru coral chung ve Wendy Wen tarafından kurulan Senreve, Fransızca’da gevşek bir şekilde “duyu ve rüya” anlamına geliyor. İdeal çantanın tekniklerine ve diğeri herhangi bir moda parçasının açıklanamayan cazibesine odaklanan bu ikilik, şimdi tamamen şirketin CEO’su Chung tarafından yönetilen markanın kalbindeki roller.

Chung, “Bizim için süreç çok sanat esasları” diyor. “Mantıklı olmak ve rüya gibi olmak kutupsal karşıtlar olsa da, bugün kadınların hepsini yapan kadınlar olduğunu düşünüyoruz – anneler, yöneticiler, girişimciler, yaratıcılar – bir şey tarafından tanımlanmayı reddediyorlar.”

Bu polariteyi karşılamak için Senreve, farklı şekillerde ve çeşitli durumlarda giyilebilecek bir ürün listesi buldu. Hepsi İtalya’da üretilen – ancak mevcut pandemik ve İtalyan kapanması göz önüne alındığında, şirket diğer üretim yollarını araştırıyor – çantalar Minutiae’nin bir çalışmasının doğrudan sonucudur. Bunlar, bir sürü kutuyu kontrol eden veri odaklı moda ifadeleridir.

Şirketin ana ilkeleri olarak yüksek kaliteli malzemeler (suya dayanıklı bir gerçek deri dış cephe ve lekeye dayanıklı bir mikro-süet iç mekan) ve duygusal bağlantıdan bahsederek, her ürünün geliştirilmesiyle ilgili olduğunda inanılmaz derecede açık gözlü görünmektedir. CEO, ideal bir çantanın nitelikleri hakkında sorguladığında CEO, “Lüks, güzellik, işçilik, tasarım ve tüm detayların bir kombinasyonu” diyor. “Doğada çok sanatsal ve gerçekten istediği ve ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri birleştirerek bir kadınla bağlantı kurmada çok duygusal. Bu, bir dizüstü bilgisayara sığabilmeyi, çantayı birden fazla şekilde giymeyi ve eller serbest olabilmeyi içerir. ”

Acate’de kaşmir battaniye, kum içinde alunna ve nergisde kesme terliği

Nergisde kesme terliği

Her ne kadar 895 $ ‘dan başlayan ve 39 farklı renk varyasyonunda gelen Maestra çantası, şüphesiz en tanınmış Senreve stili haline gelse de, Chung, Aria Belt Çantasını başka bir en çok satan olarak anlatıyor. İkinci ikisine ek olarak, şirket de bir dizi başka tasarım da dikkatli ve dikkatli bir şekilde yayınladı. Kutu Maestra gün-gece kullanıcıya hitap ederken, Coda kemer çantası “daha ​​serin”, haftasonuna uygun bir akor vurur. Doktor çantası ise Selma Blair ve Emma Roberts tarafından sporlanan daha ince ve biraz daha sofistike bir görünüm sunuyor.

Ünlülerden bahsetmişken: Doğrudan tüketiciye konumlandırmasına ve verilen her bir ürün için veri odaklı yöntemine ek olarak, Senreve’i diğer markalardan ayıran şey ve başarısına en çok katkıda bulunan şey, tartışmalı olarak çalışmış olan olağanüstü etkileyicinin erişimini Geleneksel reklamcılıktan daha iyi. Aslında, Chung’a göre, “[Geleneksel reklamcılık] için bütçemiz yok. Topluluğumuzun çoğunlukla çevrimiçi olduğunu hissediyorum ve nadiren herhangi bir çevrimdışı pazarlama yapıyoruz. ”

Bu sadece finansallarla ilgili değil: ağızdan ağıza ve influencer spotlarının açık etkileri, reklam için pratik olarak ilgisizlik için geleneksel yollar oluşturuyor. Chung, “Bulduğumuz şeylerden biri, etkileyicilerin gerçekten yararlı olması” diyor. “Çok özel bir takipçileri var ve çantayı bağlamsallaştırabilir ve ilham arayan biri için çok daha gerçek hale getirebilirler.” Doğrudan tüketiciye modeli göz önüne alındığında, influencer kampanyaları bir tür tuğla ve harç denemelerinin yerini alıyor. CEO, “İnsanların ürünleri kendileri için bağlamsallaştıramaması için bir mağaza ayak izimiz yok” diyor. “Moda editöründen veya ünlülerden çok farklı çünkü kadınlara çok daha özelleştirilmiş ve makul bir içerik veriyor.” Kısacası: Kendinizi çantayı giydiğini hayal edeceksiniz, çünkü kendinizi takip ettiğiniz etkileyici ile aynı hayatı yaşadığını hayal edebilirsiniz.

Ormanda Milli

Ancak sosyal medya kişiliklerine olan bu güven, etkileyicilere biraz FORC’ye tamamen serbest el çantaları vermeyi düşünen potansiyel alıcılar tarafından bir tepkiye yol açtı.Onları ilk etapta ürünler hakkında yayınlamak için. Görüntü, inanıyorlar, mutlaka çantayı onayladıklarının bir göstergesi değil, daha ziyade, TAT için net bir görüntü.

Eleştiriyle karşı karşıya kaldığında, Chung, Senreve’nin çevrimiçi kişiliklere güvenmesi konusunda cage değil, dolaylı olarak şirketin, Senreve’nin kendisinin şekillendirilmesine yardımcı olduğu yeni bir dünya satın alımının yeni yönergeleri tarafından oynadığını belirtiyor. “Markaya zarar veren çok agresif bir şey yapmadığımızdan emin olmak istiyoruz, ancak öte yandan bu bir denge” diyor. “Her zaman bizim için etkili olabilecek veya olmayabilecek yeni kanalları araştırıyor ve test ediyoruz.”

Bu testler büyük ölçüde şirketin şirket modeline bağlıdır. Özellikle, doğrudan tüketiciye, üçüncü taraf satıcılardan yararlanmadan SenreVe’den doğrudan çantalar satın almakla ilgili değil, aynı zamanda potansiyel alıcılara gerçek talepleri karşılamak için ürünler inşa etmek için potansiyel alıcılara sorabilmekle ilgilidir.

Ash Rose’da Luna İpek Tişört, Ash Rose’da Lumi İpek Kısa ve Nergis’de Shearling Terlik

Merlot’taki Mini Alunna

Bu esneklik ve bir ihtiyaca hızla tepki verme yeteneği, özellikle pandemik dönemde, insanlar evde sıkışıp kaldıkça geçiş yapan ilk moda eşyaları haline geldiğinden, pandemik dönemde devreye girdi. Bir el çantası şirketi için, derhal ölümü ima edebilirdi, ancak Senreve aslında ürün serisini döndürerek ve Alunna çantasını serbest bırakarak, daha küçük, daha kolay bir ürün olan Alunna çantasını serbest bırakarak “ayak işleri yapmak, yürüyüşe çıkmak veya hatta Bisiklet yolculuğuna çıkıyorum çünkü sırt çantası olarak giyebilirsiniz ”diyor Chung.

Kumda Alunna

Kumda Alunna

Alunna, gelişen 2020 trendlerine tepki olarak doğdu. “İnsanlar uzun mesafeler seyahat etmiyorlar ve çok büyük çantalara ihtiyaç duymuyorlar” diyor. Çok daha fazlasına ihtiyaç duydukları başka bir şey mi? Eve uygun kıyafetler, Senreve’nin bir kaşmir takma (215 $) bir kaşmir caterigan (795 $) ve 65 $,%100-Vago mum içeren yeni bir ev hattının üretimini hızlandırmasına neden olan bir gerçek.

Senreve’nin ürünleri gibi burun ve pratik olarak robotik olarak tatmin edici olduğu gibi, bir soru kalır: Nispeten dik fiyatları göz önüne alındığında, Chung’un ürünlerini klasik bir Louis Vuitton veya Dior çantasından çok daha değerli kılan nedir? “Sahip olmadığımız miras ve miras yararına sahipler” diyor. “Ama bence bu gibi şirketler ve markalar için dezavantaj, mirastan kaynaklandıkları için, belki bir dereceye kadar, değişim ve yenilikçilikten kaçınmaları.”

Bu yüksek kalibreli markaların sayısızında e-ticaret fırsatlarının eksikliğine atıfta bulunan Chung, “bu yöntemden kaçınma” nın “tüketicinin zaten oraya ulaştığı” göz önüne alındığında bir dezavantaj olduğunu öne sürüyor. Çok daha doğrudan: “Onlar da odaklandığımız fantezi ve rüyaya odaklanıyorlar, ancak empati ve gerçeklik duygusuna ve gerçek kadının deneyimi için düşünceye dayanıyoruz.” Açıkçası, Senreve bir şeyin üzerine.

Leave A Comment