Uncategorized
vutui  

Bay Bones Pumpkin Patch’in

birçok çantası, yıldızların gerçekten insanlar olduğunu hatırlamak garip bir şekilde basit olabilir. Popüler insanların büyük çoğunluğu kişisel yaşamlarını, hepsi de tanıdık olmayan yöntemlerde yürütüyorlar – tatiller için süslüyorlar, gençlerini hafta sonları eğlenceli aktivitelere götürüyorlar, ev fotoğrafları için toplanıyorlar. Bu fenomeni gözlemlemek için Dünya’da Batı Hollywood, Kaliforniya’daki Bay Bones Pumpkin Yaması’ndan daha iyi bir yer yoktur. Bay Bones’da, görebilirsiniz, görebilirsiniz, bazı kabaklar seçebilir, gençlerinizle bir sıçrama evinde oynayabilir ve resminizi bir öğleden sonra paparazzi tarafından çekin.

Bu vesileyle, hem paparazziler hem de çeşitli katmanların ünlüleri yürürlükten geliyor, ayrıca birkaçı cüzdanlarını araca bırakıyor gibi görünse de (güvensiz, bayanlar!) sallanıyor. Birkaçı bunu kiddoslarını eğlendirmek için yapıyor, diğerleri açıkça flaş ampullerinde güneşlenmek için oradalar – harika bir çanta dahil olduğu sürece her ikisiyle de iyiyiz.

Tahmin ettiğiniz gibi, Bay Bones çoğunlukla küçük çocukların yıldız anneleri ile öne çıkıyor. Buna Süette Jimmy Choo Boho çantası getiren Heidi Klum da dahildir. Nordstrom ile 1.495 dolara alın.

Bazıları, gerçek ev hanımları yıldızı Joanna Krupa gibi, gençlerin eksikliklerinin onları fotoğrafçılardan uzak tutmasına izin vermeyin. Bu mantar bekletme, Güney Kaliforniya’da bile sonbahar için şüpheli bir seçenek gibi görünüyor.

Model Anne Alessandra Ambrosio Gos, Bay Bones’a çok fazla. İlk önce onun Givenchy Pandora çantası ile! Barneys aracılığıyla 1.865 $ karşılığında kendinizden birini alın.

Daha sonra Alessandra Ambrosio’yu tekrar tanımladık, bu sefer bir Dolce & Gabbana Bayan Sicily örgü çantasıyla. Nordstrom aracılığıyla çantanın 1.845 dolara kırmızı dantel versiyonunu alın.

Ve en azından, Alessandra Ambrosio tekrar ortaya çıktı, bu sefer bir Chanel Python geleneksel flep çantasıyla, belki de tüm kabak toplama araştırmalarımızda belirlediğimiz en süslü çanta.

Ve sonra anne olan ünlüler var, ancak aynı şekilde Kristin Cavallari’nin Zac Posen ZS920 Satchel’i ZAC POSEN ZAC POS920 Satchel getirmesi gibi, mümkünse fotoğraflarını gerçekten çekmek isteyen ünlüler var. Bloomingdale’in Zac Zac Posen çantalarını alışveriş yapın.

Kristin neredeyse şüphesiz Paris Hilton kadar spot ışığı aç değil, gençleri olmayan ve büyük olasılıkla eve götürmek için bir balkabağı bile almadı. Yine de Chanel geleneksel flep çantasına kızmadık.

Önceki yıllarda Paris Hilton, kabak tanıtım turları için Chanel madalyonunu tercih etti.

Bazen düzenli ziyaretçi Jessica Alba, kabak paplarının gözünde dehşete düşmüş görünüyor, ancak bu özel yama o kadar kötü şöhretli ki, fotoğraflanmak istemiyorsa farklı bir kabak kaynağı seçeceğine inanıyorsunuz. Memleketimde birden fazla vardı, Los Angeles’ta birden fazla olması gerekiyor. Yine de Chanel Reissue 2.55 flep çantasına giriyoruz.

Jessica Alba, Valentino Rockstud Trapeze Tote’u da getirdiğinde kalabalıklara izin vermiyor. InterMix ile 2.395 $ karşılığında alın.

Size Jessica Alba’nın Bay Bones’a çok gittiğini söyledik – Ralph Lauren üzengi torbasıyla bir kez daha geri döndü. Ralph Lauren aracılığıyla Haircalf sürümünü 2.950 dolara alın.

Ve daha önce koleksiyonunda göz ardı ettiğimiz bir çantayı getiren Jessica Alba’ya çok daha fazla gidiyor – Yves Saint Laurent Besce Messenger çantası. Neiman Marcus aracılığıyla Saint Laurent çantaları alışveriş.

Biraz sezgisel olmayan, keşfettiğimiz en gizli ve görünüşte dikkat çeken Bay Bones ziyaretçilerinden biri, burada Balenciaga Gigantic City çantasıyla görülen eski yetişkin sanatçı Jenna Jameson’du. Farfetch.com ile 1.831 $ karşılığında alın.

Gerçek ev hanımı Kyle Richards ve Devi Kroell Python Hobo kameraları görmek için biraz daha çok mutlu görünüyor.

Kyle Richards, Leopard’daki Givenchy Antigona çantasıyla bir kez daha geri döndü. Net-a-Porter aracılığıyla bu sezonun Leopard Antigona’yı 3.440 dolara alın.

Ve işte Kyle Richards, bu sefer bir Chanel Cerf tote ile kabaklara gitmek için üçüncü bir tane için.

Genel olarak, Chanel Bay Bones-müdavimleri için seçenek markası gibi görünüyor. İşte Shahs of Sunset’ten GG, Chanel geleneksel flep çantasıyla bir balkabağı seçiyor.

Angela Simmons da onunla birlikte giden arkadaş (belki de kız kardeşi?) Gibi Chanel geleneksel bir flep çantası getirdi.

Spektrumun karşı ucunda, çanta açısından, taşıyan Christina Aguilera oldu… Bir karmaşanın yanı sıra bunun ne olduğunu bile anlamıyorum.

Karmaşalardan bahsetmişken, Christina Aguilera’nın buraya getirdiği şeyin sahte, iğrenç, özenli bir çanta olduğundan eminim. Neredeyse dahil etmedim, ancak biraz Cadılar Bayramı korkusu için uygun. Neiman Marcus aracılığıyla otantik prada alabilirsiniz.

Bruce Willis’in eşi Emma Hemming, belki de bu setteki çantayı dış sonbahar aktiviteleri için çok uygun getirdi-biraz vintage görünümlü deri crossbody tHat bize J.W. Hulme’nin miras çantaları. Shopbop aracılığıyla benzer bir minibag’ı 240 $ karşılığında alın.

Petra Eccelstone ise bir süet Celine Phantom Bagaj Tote seçti. Açık havada değil!

Michelle Monaghan’ın çocuğuyla bir balkabağı seçmek için bir eğitmen geleneği Duffle Taşıma Çantası getirmesini seviyorum – annemin biraz kızken getirmek için kullandığı aynı çantanın yeni versiyonu! Koç aracılığıyla 348 $ karşılığında kendiniz alın.

Leave A Comment