Uncategorized
vutui  

Reed Krakoff Boxer Tote, Reed Krakoff Tiny Atlantique’in kaçak başarısıyla küçük bir me

alır, boksör aynı minyatür, eller serbest tedaviye sahip olan zaman meselesiydi. Böylece, tüm sıcak hava crossbody ihtiyaçlarınız için Reed Krakoff mikro boksörünü sunuyoruz. Bunu günlük ofis çantanıza, Reed Krakoff’un iltifatına eğlenceli boyutta alternatif olarak düşünün.

Orantılı olarak daha küçük olmak dışında, çanta, tam boyutlu boksörün hayranı iseniz fark edebileceğiniz bir ayrıntı değişikliğine de sahiptir: Ön taraftaki kemer, imza döngüsünde “bağlı” yerine standart bir kemer gibi tutturulur . Daha küçük versiyonu kontrol ederek, özellikle Krakoff’un orijinalinde olduğu gibi aynı boyutta bagajla yapışmayı seçtiği gibi göründüğünde, böyle büyük bir görsel unsur için yeterli alan olmadığı mantıklı. Bu iki şey böyle bir minyon tasarımda dikkat dağıtıcı bir şekilde rekabet edecekti ve kemer tokasının bu uyarlamanın önüne verdiği gümüş parıltısını seviyorum. Krakoff’un, markanın çok sayıda popüler çantasını küçülmenin endişelerini akıllıca düşündüğü açıktır.

Ve elbette, renkten bahsetmeliyiz. Nasıl yapamadık? Bu zengin, parlak mavi tonu o kadar bahara uygun ki, yazarken bile soğuk hava için kızgınlığımı hissedebiliyorum. Neden şimdi Nisan olamıyor? Sezon için en iyi çantanın önümüzde ideal olduğunu sormak gerçekten çok mu? Nordstrom’dan 790 dolara geçin.

Leave A Comment