Uncategorized
vutui  

150 $ ‘ın altındaki en şiddetli kırmızı çantalar

memnun tatiller, cüzdan! Sevilenler için alışveriş yaparken, yıllık tezahürat yapmaktan zevk alırken ve bir bardak mulled beyaz şarapla sonlandırın (Miami gibi Miami’de çevrimiçi olmadıkça), şimdi kendinizi yeni bir neşe ile tedavi etmek için harika bir zaman Rotasyonunuza eklemek için çanta.

Bununla birlikte, bunu düşünmek yılın en pahalı zamanlarından biridir, yeni bir eşyaya birkaç bin dolar harcamak istemeyebileceğinizi anlıyorum. Bu zavallı çocuklar içeri giriyor.

Kırmızı olarak görmek, mükemmel bir tatil rengidir, şık ve uygun maliyetli kırmızı çantalar seçeneğini yuvarlamak için kendime aldım. Sonuçlar hoş!

Unutmayın, 150 $ (veya daha az) bütçe planındaki çantalar bana seçim yapmam için fazla bir şey sağlamadı. (Güven bana, her yere baktım.) Dürüst olmak gerekirse, bu listeyi bir araya getirmek ilk olarak düşündüğüm kadar temel değildi, çünkü 150 doların altındaki seçimler birçok büyük sitede çok azdı. (Hayal kırıklığı yaratıyor, biliyorum)

Yine de korkmayın! Keşfettiğim çantalar garantili showstoppers. Kim bilir, belki de bunlardan biri, bir tatil kutlaması veya ev toplantısına artı bir tane olacak.

Hangisi favorin? Aqua Croc-Embossed Taşıma Çantası bana şiddetli Louis Vuitton Pochette Vibes sağlıyor. Topshop gibi de. (Sevgililer Günü için mükemmel, yani bire bir!)

Nordstrom Ryder Croc Kabartmalı Deri Hold (99 $)

Aqua Croc-Wombossed Taşıma Çantası (48 $)

Sole Society Tyll Velvet Crossbody Pouch (60 $)

Topshop Tiny Lily Kalp Çanta (48 $)

Nordstrom Crystal Handel Hold (99 $)

Nina Desyre Crystal Minaudière (78 $)

Halojen X Atlantic-Pasifik Yapay Kürk Kalp Çantası (79 $)

Aqua yılan derisi ile eşleştirilmiş çapraz gövde (48 $)

Leave A Comment