Bags
vutui  

Dior, bir çömelme kadını Dior ve sonbahar 2016

geçici stüdyo tarzı ekipler için paketleme esintili çantalar seçer, marka RAF Simons’un ayrılmasına uygun bir yedekte seçene kadar önde gelen Dior gibi, güvensiz bir şekilde. durum. Evin çalışmasını sağlamak ve müşterileri ilgilendirmekle suçlanıyorlar, ancak yeni bir yenilikçi yönetmen ortaya çıktığında ve arduvaz temizlendiğinde, cüretkar veya ilginç bir şey yapamazlar. Dior Sonbahar 2016 için stüdyo ekibi büyük olasılıkla yapabildikleri için yaptı.

Aksesuarlar bu takımlar için özellikle zor bir alandır; Yeni bir çanta ihtiyaç planlamasının yanı sıra mevsimleri kapsayan ve bütçeleri yiyen reklamların yanı sıra, yeni bir vizyonu olan biri geldiğinde son derece uzun süre tutulmayan bir çanta için mümkün değildir. Müşteriler yenilik gerektirir, bu nedenle mevcut stilleri yeniden güçlendirmek genellikle yeterli değildir. Bu sorunu çözmek için, Dior’un stüdyo ekibi, fan-favori kadın Dior’u kendi doğu/batı versiyonuna dönüştürdü, her şeyi bir Fendi bagetinin oranını taklit eden kalın, kısa bir kayışla toplam, bu kadar imkansız sesler.

Aynı şekilde Dior Classic’e dayanmayan bazı çantalar vardı ve bir kadının bavulunda keşfedeceğiniz çantalardan etkilenmiş gibi görünüyordu; Özellikle, katlanır makyaj durumlarının yanı sıra güneş gözlüğü için vintage hissi, çerçeve kaplı torbalar. Katlanan kozmetik taşıyıcılara dayanan cüzdanlar açık gösterildi, böylece seyirci çantanın iç kısmının tam etkisini aldı, toplam renkte bir çanta bölmesi ile deri. Eğer bu tamamen yeni çantalar ve tam olarak ne kadar sürdüğü için oluşturulacaksa, onları seviyorsanız, size bölgesel mağaza arayışını ararım.

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]

Leave A Comment