Bags
vutui  

Herkes için ideal bir Prada Galleria çantası var

taze ve yeni mevsimlik çantaları sevdiğim kadar, ben de klasikleri seven bir kızım. Marka zımbaları ve sık görmediğiniz bir koleksiyonum var. Bana sorarsanız, herkesin çanta koleksiyonunun çok yönlü olması gerekir: klasik bir günlük çanta ile başlayın, taşıması kolay bir çanta ekleyin ve daha sonra çok daha çarpıcı bir parça düşünmeye başlayabilirsiniz.

Tüm zamanların en sevdiğim klasik çantalarından biri Prada Galleria çantası; Hatırlayabildiğim sürece çok sevdim. Şekil ikoniktir, deri son derece sağlamdır ve kullanılabilirlik ve işlevsellik birinci sınıftır. Prada, bu çantanın kolay bir zımba parçası olduğunu biliyor, ancak kişiselleştirmeye izin vermek istedi, bu yüzden kayış ve püf noktaları ile geniş seçenekler var. Ayrıca bu çantayı kendiniz yapmak için birden fazla boyut, bir dizi renk ve bol miktarda aksesuar vardır. Bu konuda çok sevdiğim şey bu: Kişisel zevkiniz veya hayattaki sahneniz ne olursa olsun, herkes için ideal Prada Galleria çantası var.

Beş farklı Prada Galleria çantasını şekillendirdik ve bir Galleria’yı kendiniz yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstermek için onları özelleştirdik. Sizi uyarmadığımı söyleme, ancak bu çantaları gördükten sonra kendinizden birini almak isteyebilirsiniz. Yeterince yaparsak, kendi Galleria ekibimizi başlatabiliriz.

Anne

Güvenle çok sayıda şapka giydiğinizi söyleyebilen kadınsanız, sürekli hareket halindesiniz, modayı seviyorum ve Mary Poppins çocukları için hile çantası olarak ikiye katlanırken temellerinizi tutan bir çantaya ihtiyacınız varsa, Galleria ideal senin için!

Bu benim en yeni başlık, annem. El çantamın hala çantam ve telefonum gibi günlük eşyalarımı taşıması gerekiyorken, çantam da Millie için bir carinall’a dönüştü. Bölme ayrımına takıntılı oldum ve Galleria, köşklerde şekli veya şekle açmanıza izin veren snap-fasting taraflarıyla birlikte, ikisi de sıkıştırılmış üç ayrı bölme sağlar. Çantanın yapısını ve işleri kolayca elde etmemi sağlayan ve bu çantayı isteğe bağlı kayışa ve aşınmaya karşı dayanıklı son derece esnek safifian deri ile eller serbest taşıma yeteneğini seviyorum.

Çanta: Cameo’da Prada Galleria | 2.390 $
Hile: Prada Robot Hile Platinum | 330 $
Cüzdan: Prada Saffiano Zip Çanta | 700 $

Çalışan kadın

Tüm iş ekipmanlarınızı tutan, profesyonel görünen, ancak sadece iş için olması gerekmeyen bir çantaya ihtiyacınız var.

Klasik bir Black Prada Galleria çantası bir çanta gardırop elyafıdır: günlük kullanımı kolay ve hafta sonları da çalışabilir, ancak iPad’inizi ve dosyalarınızı içeri atmanız ve işe gitmeniz gerektiğinde, bunu da güzelleştirir. Galleria, küçük bir dizüstü bilgisayar veya tablet tutacak ve bir dosya tutucu taşıyacak kadar geniş olduğu için, daha büyük boyutta ideal çalışma çantasıdır. Bu sürüm biraz farklıdır, çünkü iç kısmı torbayı iki daha büyük alana bölen bir merkez zip bölmesine sahiptir. Bu, işinizi temel alan iki büyük bölme vererek bir çalışma çantası olarak gerçekten iyi çalışır ve Center Zip bölmesi daha küçük temelleri taşır. Ve şimdiye kadarki en rahat kış mevsimi katlarından birini arıyorsanız, Prada sizi kapsıyor. Çekimimiz bittiğinde onunla ayrılmak üzüldük!

Çanta: Prada Galleria Nero | 2.100 $
Hile: Prada Essential Book Trick | 235 $
Coat: Prada Naylon Küfür Ceket | 3.370 $

Globetrotter

Altığınızı atmak ve dünyayı sizinle birlikte gezmek kolay bir çantaya ihtiyacınız var. Bu çantanın yararlı ve şık olması, uzun günler için yeni yerleri keşfetmek için kolay taşımaya izin vermelidir.

Seyahat ettiğimde, alabileceğim ve gidebileceğim bir çanta istiyorum – ve Prada Galleria tam da bunu sağlıyor. Daha küçük boyut, bu çantanın sizi tartmayacağını, ancak yine de Galleria’nın kullanılabilirliğini sağladığını ima ediyor. Temel seyahat dosyalarımı birine, telefonumu ve paramı diğerine koymak için ayrı bölmeleri kullanıyorum ve merkez açık alanda her zaman atıştırmalıklar, kağıtlar ve su var. Bu çanta kolayca çok daha klasik bir görünüme dönüştürülebilir veya renk seçimi ve tropikal gezi manzaranız ve ötesi ile eşleşebilen korkak bir kayışla oynayabilirsiniz.

Çanta: Jade Green’de Prada Galleria | 2.260 $
Kayış: Prada Tüyü Taç Petal Pembesi’ni Alın | 680 $
Hile: Prada Hile Giulietta | 460 $

Hafta Sonu Savaşçısı

Hafta sonu brunch arkadaşlarınızla herhangi bir haftanın yüksek bir noktasıdır ve günü yürüyüş, alışveriş ve keşfetmeyi planladıktan sonra, brunch Instagram’larınızın yıldızı olabilecek bir çanta istersiniz.

NYC hakkında birçok özlediğim şeylerden biri hafta sonu gezilerim. Vlad ve ben birlikte brunch’a ya da arkadaşlarla giderdik ve sonra şehri keşfedeceğiz. Nerede olacağımızı hiç bilmiyorduk, her köşede her zaman yeni bir şey oluyordu ve şehri dolaşırdık. Bu uzun günler ve hakkında ima etti, bu yüzden uzun süre kolayca kullanabileceğim bir çanta istedim. Prada Galleria bunun için idealdir – deri oldukça hafiftir veFavorilerinizden biriyle değiştirmek için kaldırılabilen isteğe bağlı, ayarlanabilir bir kayış var.

Çanta: İtfaiye Kırmızısı Prada Galleria | 2.260 $
Kayış: prada vizon kayış alır | 920 $
Hile: Siyah prada robot hile | 310 $
Cüzdan: Siyah prada çantası | 550 $

Trend belirleyici

Bir çanta, yeni bir şey seçerken iltifatlar her zaman devreye girer. Resimlerde güzel görünen bir çanta istiyorsunuz ve modaya uygun arkadaşlarınızla (ve çantalarınız) takılmak için en sıcak noktaları biliyorsunuz.

Prada Galleria çantasını sevmemin ana nedenlerinden biri ne kadar çok seçenek olduğudur: sayısız! Farklı boyutlar, farklı renkler, farklı deriler – hepsi gerçekten herkes için bir şey var. Kayış ve püf noktalarının bolluğu, çantanızın sizinle ve kişisel tarzınızla konuşmasını garanti edebileceğinizi ima eder; Galleria, asla bayat hissetmeyen bir klasik, bu da çok sayıda marka bunu iyi çekebilmelerini istiyor. Bu yeşil renk bastırılmıştır, ancak stilinizi korkak bir kayışla güçlendirir ve çantanız sokak tarzı fotoğraflar ve birçok beğeni için hazırdır – hem şahsen hem de çevrimiçi!

Çanta: Emerald Green’de Prada Galleria | 2.260 $
Kayış: Prada tüy nane yeşili kayış alır | 680 $

Fotoğraflar Emma Kepley ve Purseeblog için Vlad Dusil.

Leave A Comment