Bags
vutui  

Tasarımcı iPhone durumları da çok mu yoksa yeterli mi?

Yeni bir iPhone’un yıllık yaz sürümünden kısa bir süre sonra, yeni gadget’ınızı güvence altına almak ve güvence altına almak için kaçınılmaz bir yöntem geçit töreni geliyor. Bu seçenekler, bölgesel en iyisinizde 19,99 $ karşılığında olabilecek kauçuk durumlardan çeşitlilik, telefonun kendisinden (iki yıllık bir sözleşme ile) çok daha fazla harcama yapan Louis Vuitton monogram kılıflarına ve seçme ihtimaline Kuşkusuz stil bilincine sahip gadget sevenler için görev olabilir.

İPhone 4, bir durumu her zamankinden çok daha fazla bir zorunluluk haline getiriyor gibi görünüyor, şimdi tasarımcı teknoloji aksesuarları için açılan garip alt pazar hakkında konuşmak için her türlü gibi harika bir zaman. Telefonunuz için bir duruma birkaç yüz dolar harcar mısınız, yoksa zihninizde kesinlikle anlamsız mı?

Birçok yönden, bir iPhone veya iPad satın alınması, en başından itibaren stil bilincine sahip bir karardır. Apple ürünleri sadece olağanüstü endüstriyel tasarım için kötü şöhretli olmakla kalmaz, aynı zamanda iş, günlük yaşamda estetiğe değer veren insanlara aktif olarak pazarlar. Sadece bu insanlardan birkaçının da aynı şekilde, tercih ettikleri cihazı olabildiğince tercih ettikleri cihazı yapmak için satın almaya hazır oldukları önemli harcanabilir gelirlerden zevk almaları mantıklıdır.

Sen onlardan biri misin? Şaşırtıcı bir şekilde değilim. Bir iPhone’um yok (AT&T ile felsefi sorunlarım var), ancak böğürtlenim sonsuza dek yorucu bir siyah kasa ile kaplı, esas olarak bir gün tuvalette azaltacağıma ikna edildiğim için (en iyi için çalıştım Üç yıl üniversitede, şaşırtıcı derecede yaygın). Bu olursa, bir telefona ek olarak yıkık bir durum için birkaç yüz dolar kadar dışarı çıkmak istemiyorum.

(Soldan: Nancy Gonzalez, Net-a-Porter tarafından 385 $; Fendi, Net-a-Porter ile 60 $; Rick Owens, Net-a-Porter ile 150 $.)

Leave A Comment