Uncategorized
vutui  

Chanel, son birkaç mevsim için sonbahar 2015 pisti

için düz çantalarla gitti, Chanel koleksiyonlarını ve özellikle aksesuar tasarımını bilgilendirmek için temalara dayandı. Önce sanat okulu geldi, sonra protesto mitingleri ve onlarla birlikte çanta bölümünde bazı önemli hitler ve önemli özledim. Sonbahar 2015 için, Chanel’in kesinlikle bir teması var (Fransız brasserie), ancak çantalar çok daha dengeli hissediyor-bunların çoğu sadece güzel, birkaç tema parçası serpildi.

Koleksiyon, klasik flep, reissue ve çocuk çantası da dahil olmak üzere Chanel klasikleriyle doluydu. Bunlardan birçoğu mozaik karolar veya metalik aksanlarla süslendi ve bunlardan birkaçı restoran temasını yansıtıyordu; Özellikle, bir yeniden düzenleme küçük mutfak eşyaları ile çivili ve iki küçük plaka yığınına benzemek için başka bir bekletme yapıldı. Belki de en yaratıcı uygulama, metal bir çatalla süslenmiş bir tutuştu ve birkaç inciler makarna gibi makarna gibi dönüyordu.

Yine de biraz tuhaflık vardı; Birkaç model, arkada garip kanguru torbaları olan örgü yelek giyiyordu ve çantaların birçoğu, mat bir çöp torbasına benzeyen şişmiş ve ezilmiş deriden yapılmıştı. Bununla birlikte, Chanel, markanın hayranlarının şüphesiz büyüleyici bulacağı çanta türlerini içeren güçlü bir koleksiyon üretti.

[Style.com ile fotoğraflar]

Leave A Comment