Bags
vutui  

Louis Vuitton, Virgil Abloh Louis Vuitton Menswear için yenilikçi yönetmen olarak devraldığında, yumuşak gövde çantasını

yeniden tasarlıyor, ilk koleksiyonu karışık incelemelerle karşılandı. Bazı insanlar yeni yönü ve Abloh’un markaya getirdiği estetiği sevse de, diğerleri emin değildi. Yine de Abloh’un göze çarpan hitlerinden biri Louis Vuitton Soft Trunk idi. Çanta, markanın erkek bahar 2019 koleksiyonunun bir parçası olarak 2019’un başlarında piyasaya sürülmeden önce bile adil miktarda vızıltı aldı. O zaman çantanın birçok kez yeniden yaratıldığı ve markanın hem kadınlarının hem de erkek hatlarında aranan birçok çantadan biri olduğu düşünüldüğünde.

Louis Vuitton’un zengin gövde yapımı geçmişine bir övgü olan yumuşak gövde, esnek, giyilebilir bir haberci çantası olarak yeniden tasarlandı. Torbanın güçlendirilmiş köşeler ve donanım gibi özellikleri, markanın geleneksel arşiv parçalarından alınan stil ipuçlarıdır. Ön koleksiyon için gördüğümüz yeni sürümlere ek olarak, 2020 bahar için marka, yumuşak gövde çizgisine birkaç yeni ekleme yayınladı. Birincisi, mat donanım detaylarına sahip beyaz timsahtaki yumuşak gövdenin hoş bir egzotik versiyonudur. Bu muhteşem torba, yumuşak gövdenin dövülebilir binasının yanı sıra torbaya şık, çağdaş bir kenar veren bir reçine zincirine sahiptir.

Yumuşak gövde $ 34.000

Torbanın daha küçük versiyonu, küçük yumuşak gövdesi de yeniden yaratıldı ve en yeni eklemeler de önceki mevsimlerden olanlar kadar sevilebilir. Çiçek baskısı, bu torbaya daha sıcak aylar için en iyisi olan renkli bir güneşli havayı veren geleneksel LV monogram tuvalinin üstünde oturuyor. Çiçek baskısı siyah detaylarla vurgulanır ve bu çantanın Abloh’un çeşitliliğe olan bağlılığını uyandırdığı söylenir. Pistte de görülen ikinci ek, markanın ünlü monogram tuvaline özel bir aksan katan kalın işlemeli bir monogram motifine sahiptir. Bu çantalar erkeklerin hattının bir parçası olmasına rağmen, hem erkeklerden hem de kadınlardan bir vızıltı ortaya çıkarmaya devam ediyorlar, bir kez daha yumuşak gövdeyi Louis Vuitton’un anın çok sevilen parçalarından biri haline getiriyor.

Mini yumuşak gövde $ 3.450

Mini yumuşak gövde, 3,800 $

Fiyatlar, Louis Vuitton aracılığıyla çok daha fazlasını bulabileceğiniz kadar değişir.

Leave A Comment